Пасажири знімали на камеру, як палає у повітрі їхній літак (ВІДЕО)
25.01.2013
Регулярний рейс авіакомпанії Turkish Airlines Стамбул-Ізмір в п'ятницю ледь не закінчився катастрофою.

Як повідомляє ТСН, літак, що заходив на посадку, вдарила блискавка, що призвело до загоряння одного з двигунів. Незважаючи на істотне пошкодження, екіпажу вдалося зберегти управління, і машина продовжила зниження на очах у здивованих очевидців.

Політ проходив нормально аж до початку зниження. Однак коли лайнер з 112 пасажирами на борту вже готувався до посадки, у правий двигун вдарила блискавка. Турбіна одразу загорілася, передає Haber Turk.

Літак продовжив зниження наче нічого не було - принаймні, так здавалося зі сторони - на землі в цей момент приголомшені очевидці поспішали дістати мобільні телефони, щоб зберегти те, що відбувається. На тлі нічного неба літак здавався великим полум'ям, а рівна траєкторія його руху робила лайнер схожим на метеор.

У салоні у цей момент було, звісно, не до романтики. У судна виникли проблеми з електрикою, машину трясло, а серед пасажирів почалася паніка.

Втім, охочі до сенсацій громадяни знайшлися і тут. Деякі "щасливчики" з тих, кому дісталися посадочні талони на місця F, почали через ілюмінатор знімати палаючий двигун.

Волею випадку або завдяки майстерності пілотів, лайнер приземлився в ізмірському аеропорту Аднана Мендере. Ніхто з людей, які перебували на борту, не постраждав, якщо не враховувати пережитого пасажирами сильного стресу.
http://youtu.be/sTgiEiH6pRI

Читайте також:
Коментарі
avatar