Закинувши м'яч з середини майданчика, фанат заробив 75 тисяч (ВІДЕО)
26.01.2013
50-річний баскетбольний вболівальник Майкл Драйш заробив 75 тисяч доларів у перерві матчу НБА між "Маямі Хіт" та "Детройт Пістонс".

Драйш красиво закинув м'яч у кошик з середини майданчика! Він виграв участь у конкурсі в лотереї. Його було обрано завдяки сліпому жеребу, повідомляє ТСН.

Чоловік зізнався, що відпрацьовував цей кидок протягом двох днів. Однак до тріумфального виходу на паркет лише один раз зумів закинути м'яч.

Цим кидком Майкл вразив зоряного форварда "Хіт" Леброна Джеймса, фонд якого LeBron James Family Foundation є спонсором акції.

Леброн з радощів стрибнув на фаната, поваливши його на паркет.

"Це фантастика, я в захопленні. Коли він тільки почав замахуватися, коли вирішив кидати таким чином, я подумав: О, ні, точно не влучить! Але коли м'яч був уже в повітрі, мені здалося, що шанси є. Було здорово спостерігати за дійством. Неймовірний кидок, нам би треба підписати з ним контракт і випускати його під кінець матчів", - заявив баскетболіст.

Сам же герой був більш спокійний, і розповів, що навіть не підозрював, що Джеймс буде так емоційного його вітати.

"Я щасливий пережити таке. Це рідкісний досвід", - додав власник 75 тисяч доларів. А матч у підсумку завершився перемогою "Маямі Хіт" з рахунком 110:88.
http://youtu.be/Sqd3jUPq3Lw
Джерело: баскетбол, фанат, конкурс, цікаво

Читайте також:
Коментарі
avatar