Тигр з капканом на лапі прийшов до села за допомогою
15.02.2013
В російському Примор'я поранений амурський тигр з капканом на лапі вийшов з тайги в районі села Устинівка Кавалеровского району.

Червонокнижного звіра виявили місцеві мисливствознавці, які і викликали на підмогу співробітників поліції. Адже хижак, незважаючи на серйозну рану, був все ще небезпечним для людей.

У поліцейських і представників охотнадзора, які прибули на місце події, склалося враження, що тварина спеціально вийшла за допомогою. Тигр кричав від болю, кружляв навколо села, але до лісу не повертався.

Інспектор ліцензійно-дозвільної роботи місцевого відділення поліції, старший єгер і співробітники охотнадзора вирішили відловити звіра.

Спільними зусиллями спіймали тигра й зняли з нього браконьєрський капкан. За свідченням фахівців, молода тварина, якій ледь виповнився рік, потрапила у пастку. Пастка була поставлена на дрібного хутрового звіра, і тигр потрапив у неї зовсім випадково, спокусившись на приманку.

Наступним етапом порятунку пораненого амурського тигра стане його транспортування в реабілітаційний центр Уссурійська, куди звозять покалічених диких тварин зі всього Примор'я.

Ветеринари на місці вже зробили висновок про те, що красень-звір не має інших серйозних пошкоджень і скоро одужає, повідомляє прес-служба УМВС Росії по Приморському краю.

Подальша реабілітація допоможе пережити йому стрес і повністю поправити здоров'я, після чого він знову зможе повернутися в тайгу, повідомляє ТСН.

Читайте також:
Коментарі
avatar