Через недосипання людина може будь-якої миті заснути з розплющеними очима (ВІДЕО)
18.03.2013
Майже 40% українців періодично потерпають від безсоння, ще 20% постійно мають проблеми зі сном.

Про це йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

Вони куняють на уроках, в офісах та навіть під час прийняття важливих законів. А все тому, що годину-дві не доспали вночі.

Лікарі їх відверто називають небезпечними, оскільки мозок невиспаної людини може засинати набагато раніше, аніж вона заплющить очі. Він може бути на "автопілоті" кілька годин – щось робити, але потім не пам'ятати, що саме і де.

На такому автопілоті Максим ледь не втрапив у аварію. Каже, як заснув із розплющеними очима за кермом - навіть не помітив.

"Отямився, коли я вже переїхав суцільну лінію, виїхав на зустрічну і зупинився на узбіччі. Це звичайно було страшно", - пригадує він.

І таких випадків, коли Максим раптово засинав, було у нього чимало не лише за кермом, а і під час важливих ділових зустрічей. А потім і додаткові кілограми на животі, і цілковита апатія протягом дня.

Медики прописали йому солодкі сни. Тепер на ніч надіває спеціальну кисневу маску. І нарешті висипається.

Головний лікар лабораторії сну стверджує, у Європі вже давно поганий сон вважають недугою. Один із способів її позбутися - допомогти легеням.

Киснева маска не дає звужуватися дихальним шляхам. Є ще безліч способів: відмовитися від кави, ковтати снодійне, а інколи просто взяти відпустку. Якщо безсоння, звичайно, не розбудило якісь серйозніші проблеми організму.

Біоенергетик Алла Чайковська теж щодня працює із пацієнтами, які потерпають від безсоння. Каже, їхні сновидіння - краще за будь-яку діагностику показують хворі місця в організмі. Для того, щоб розшифрувати їх точніше, просить намалювати фрагменти сну.

"Коли мені людина говорить, що бачила темне озеро, я вже знаю, що це жовчний. Бачив озеро світле з човном - це вже сечостатева система. І потім ці результати вже підтверджуються на соматичному рівні", - зазначає Чайковська.

Бачити кольорові сни та прокидатися у гарному гуморі можуть лише ті, хто спить щонайменше 8 годин на добу. Це вже доведено медициною. Невиспані ж - мляві у житті та ще й ризикують змолоду почати хворіти.
http://vid5.tsn.ua/2013/03/18/383758135-2.mp4

Читайте також:
Коментарі
avatar