Головна - цікавинки

Пенсіонерка з Рівненщини виростила найбільших у Європі нічних метеликів (ВІДЕО)
16.05.2013, 18:51
64-річна Валентина Якубчик із села Глинськ Здолбунівського району Рівненської області в глиняному глечику виростила метеликів з розмахом крил понад 15 см. Їх вважають найбільшими нічними метеликами в Європі.

"Торік під осінь у саду на старій груші знайшла дві гусені. Вони були такі величезні й волохаті, що страшно до рук взяти. Кожна завдовжки щонайменше 13 см. А товщиною понад 2 см. Таких гусенів у життя не бачила, - згадує господиня. – Думаю покажу внукам таке диво. Вкинула обидві до глиняного глечика й накрила ганчіркою. Коли на вихідні приїхали діти, то очам не повірили. В глечику, де були гусені, лежали кокони".

Валентина Семенівна показує руками їх розмір. Каже, що кокони були більші за сортові волоські горіхи. Кожен з них був обмотаний, наче павутиною. Внуки вмовили не викидати знахідку. Занесли глечик до хати. Поставили на холодну підлогу.

"Напевно, з місяць діти заглядали, а потім і забули. Згадали про глечик коли робили порядок у хаті перед Великоднем. Поставили його на підвіконня. Менше ніж за місяць у травні із коконів вилетіли величезні два метелики. Скільки живу на світі, то таких не бачила. Розмах крил найменшого – 15 см., а другий ще більший", - дивується Валентина Якубчик.

Джерело: Gazeta.ua

Завантаження плеєра...

Категорія: цікавинки | Додав: admin | Теги: Валентина Якубчик, цікаво, метелик, Рівненщина, пенсіонерка
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar