Головна - цікавинки

Морква - скромний овоч довголіття
28.06.2013, 16:41
Американські вчені проводили дослідження, пов'язане з людським довголіттям та впливом на цей фактор овочів. Особливу увагу вчені приділили такому непримітного овочу, як морква, розповідає Гіпотеза.

Так от, американські експерти встановили, що в плані продовження життя морква у багато разів перевершує більшість надзвичайно дорогих комплексів вітамінів і препаратів. Два коренеплода щодня - така норма, рекомендована вченими до вживання.

У морквяному соку і м'якоті овоча містяться у великій кількості каротиноїди, які і чинять позитивний вплив на тривалість життя людини. Вони здатні запобігти ризику розвитку таких важких захворювань, як артрит і астма, та полегшують їх протікання, якщо ви вже хворі, крім того, вони також є відмінним засобом для боротьби з раком.

Бета-каротин, що міститься в моркві, в організмі людини трансформується у вітамін А, завдяки чому морква добре впливає на зір. Особливо корисною моркву називають і для чоловіків, оскільки захисну дію на простату дає бета-каротин.

М'якоть моркви особливо корисно вживати в їжу дітям і літнім людям. Краще всього обробляти її парою або їсти сирою, щоб в ній збереглося якомога більше вітамінів.

Гарно впливає на кровотворний процес і розвиток м'язів морквяний сік, багатий безліччю вітамінів і мікроелементів. Речовини, що містяться в морквяному соку, також сприяють виведенню токсинів з організму, зниженню рівня холестерину в крові, а також знищення кишкових паразитів.

Джерело: http://www.expres.ua/

Категорія: цікавинки | Додав: admin | Теги: сік, морква, довголіття, вітаміни, овочі корисно, вчені
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar