Чемпіонат України з футболу. Друга ліга.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ 2016-2017
ДРУГА ЛІГА

Турнірна таблиця

КАЛЕНДАР ІГОР


1-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
24.07.2016 Жемчужина - Нікополь-НПГУ
2-0
 
24.07.2016 Кристал - Металург
0-0
 
24.07.2016 Мир - Балкани
0-0
 
24.07.2016 Поділля - Суднобудівник
2-0
 
24.07.2016 Рух - Іллічівець-2
6-0
звіт
24.07.2016 Нива-В - Енергія НК
2-2
 
24.07.2016 Інгулець-2 - Реал Фарма
3-1
 
24.07.2016 Арсенал-Київщина - Тепловик
6-0
 
2-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
30.07.2016 Кремінь - Жемчужина
2-0
 
30.07.2016 Реал Фарма - Арсенал-Київщина
2-0
 
30.07.2016 Енергія НК - Інгулець-2
0-3
 
30.07.2016 Іллічівець-2 - Нива-В
1-2
 
30.07.2016 Суднобудівник - Рух
0-1
звіт
30.07.2016 Балкани - Поділля
5-1
 
30.07.2016 Металург - Мир
0-1
 
30.07.2016 Нікополь-НПГУ - Кристал
1-1
 
3-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
06.08.2016 Кристал - Кремінь
0-1
 
06.08.2016 Мир - Нікополь-НПГУ
3-1
 
06.08.2016 Поділля - Металург
1-2
 
06.08.2016 Рух - Балкани
2-1
звіт
06.08.2016 Нива-В - Суднобудівник
1-2
 
06.08.2016 Інгулець-2 - Іллічівець-2
3-0
 
06.08.2016 Арсенал-Київщина - Енергія НК
0-5
 
06.08.2016 Реал Фарма - Тепловик
2-2
 
4-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
14.08.2016 Кремінь - Мир
2-0
 
15.08.2016 Жемчужина - Кристал
2-3
 
14.08.2016 Енергія НК - Тепловик
1-0
 
15.08.2016 Іллічівець-2 - Арсенал-Київщина
4-2
 
14.08.2016 Суднобудівник - Інгулець-2
0-0
 
14.08.2016 Балкани - Нива-В
1-0
 
14.08.2016 Металург - Рух
3-4
звіт
14.08.2016 Нікополь-НПГУ - Поділля
3-0
 
5-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
19.08.2016 Мир - Жемчужина
0-0
 
20.08.2016 Поділля - Кремінь
0-2
 
19.08.2016 Рух - Нікополь-НПГУ
1-0
звіт
19.08.2016 Нива-В - Металург
4-2
 
20.08.2016 Інгулець-2 - Балкани
3-1
 
20.08.2016 Арсенал-Київщина - Суднобудівник
4-1
 
19.08.2016 Тепловик - Іллічівець-2
0-1
 
19.08.2016 Реал Фарма - Енергія НК
4-1
 
6-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
26.08.2016 Кремінь - Рух
1-2
звіт
26.08.2016 Жемчужина - Поділля
5-0
 
26.08.2016 Кристал - Мир
0-1
 
27.08.2016 Іллічівець-2 - Реал Фарма
3-1
 
26.08.2016 Суднобудівник - Тепловик
2-2
 
26.08.2016 Балкани - Арсенал-Київщина
4-2
 
26.08.2016 Металург - Інгулець-2
0-6
 
26.08.2016 Нікополь-НПГУ - Нива-В
0-1
 
7-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
03.09.2016 Поділля - Кристал
1:1
 
03.09.2016 Рух - Жемчужина
0-1
звіт
03.09.2016 Нива-В - Кремінь
0-2
 
03.09.2016 Інгулець-2 - Нікополь-НПГУ
3-0
 
03.09.2016 Арсенал-Київщина - Металург
1-0
 
03.09.2016 Тепловик - Балкани
3-1
 
03.09.2016 Реал Фарма - Суднобудівник
2-1
 
03.09.2016 Енергія НК - Іллічівець-2
3-0
 
8-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
08.09.2016 Кремінь - Інгулець-2
3-2
 
08.09.2016 Жемчужина - Нива-В
3-1
 
08.09.2016 Кристал - Рух
1-1
звіт
08.09.2016 Мир - Поділля
3-1
 
08.09.2016 Суднобудівник - Енергія НК
1-0
 
08.09.2016 Балкани - Реал Фарма
1-1
 
08.09.2016 Металург - Тепловик
0-3
 
08.09.2016 Нікополь-НПГУ - Арсенал-Київщина
2-1
 
9-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
13.09.2016 Рух - Мир
1-0
звіт
13.09.2016 Нива-В - Кристал
1-0
 
13.09.2016 Інгулець-2 - Жемчужина
2-3
 
13.09.2016 Арсенал-Київщина - Кремінь
2-6
 
13.09.2016 Тепловик - Нікополь-НПГУ
1-0
 
13.09.2016 Реал Фарма - Металург
3-1
 
13.09.2016 Енергія НК - Балкани
1-2
 
14.09.2016 Іллічівець-2 - Суднобудівник
4-0
 
10-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
18.09.2016 Кремінь - Тепловик
1:0
 
18.09.2016 Жемчужина - Арсенал-Київщина
4:0
 
18.09.2016 Кристал - Інгулець-2
1:2
 
18.09.2016 Мир - Нива-В
0:0
 
18.09.2016 Поділля - Рух
0:2
звіт
18.09.2016 Балкани - Іллічівець-2
1:1
 
19.09.2016 Металург - Енергія НК
0:0
 
18.09.2016 Нікополь-НПГУ - Реал Фарма
2:2
 
11-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
25.09.2016 Нива-В - Поділля
4:0
 
25.09.2016 Інгулець-2 - Мир
0:0
 
25.09.2016 Арсенал-Київщина - Кристал
0:7
 
25.09.2016 Енергія НК - Нікополь-НПГУ 4:1  
25.09.2016 Суднобудівник - Балкани 1:2  
26.09.2016 Тепловик - Жемчужина
3:4
 
26.09.2016 Реал Фарма - Кремінь
0:1
 
26.09.2016 Іллічівець-2 - Металург
4:1
 
12-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
01.10.2016 Кремінь - Енергія НК
1:0
 
01.10.2016 Жемчужина - Реал Фарма
2:0
 
01.10.2016 Кристал - Тепловик
2:0
 
01.10.2016 Мир - Арсенал-Київщина
4:0
 
01.10.2016 Поділля - Інгулець-2
0:3
 
01.10.2016 Рух - Нива-В
3:0
звіт
01.10.2016 Металург - Суднобудівник
3:1
 
01.10.2016 Нікополь-НПГУ - Іллічівець-2
2:1
 
13-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
08.10.2016 Інгулець-2 - Рух
1:3
звіт
08.10.2016 Арсенал-Київщина - Поділля
3:0
 
08.10.2016 Тепловик - Мир
1:0
 
08.10.2016 Реал Фарма - Кристал
2:0
 
25.10.2016 Енергія НК - Жемчужина
0:2
 
08.10.2016 Іллічівець-2 - Кремінь
1:2
 
08.10.2016 Суднобудівник - Нікополь-НПГУ
0:1
 
08.10.2016 Балкани - Металург
1:0
 
14-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
15.10.2016 Кремінь - Суднобудівник
2:0
 
15.10.2016 Жемчужина - Іллічівець-2
3:1
 
15.10.2016 Кристал - Енергія НК
1:1
 
15.10.2016 Мир - Реал Фарма
0:2
 
15.10.2016 Поділля - Тепловик
2:1
 
15.10.2016 Рух - Арсенал-Київщина
5:1
звіт
15.10.2016 Нива-В - Інгулець-2
2:1
 
15.10.2016 Нікополь-НПГУ - Балкани
1:3
 
15-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
22.10.2016 Арсенал-Київщина - Нива-В
2:1
 
22.10.2016 Тепловик - Рух звіт
22.10.2016 Реал Фарма - Поділля
2:0
 
22.10.2016 Енергія НК - Мир
1:3
 
22.10.2016 Іллічівець-2 - Кристал
1:2
 
22.10.2016 Суднобудівник - Жемчужина
1:2
 
22.10.2016 Балкани - Кремінь
1:0
 
22.10.2016 Нікополь-НПГУ - Металург
2:1
 
16-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
29.10.2016 Кремінь - Металург
2:0
 
30.10.2016 Жемчужина - Балкани
2:0
 
29.10.2016 Кристал - Суднобудівник
2:0
 
29.10.2016 Мир - Іллічівець-2
2:0
 
30.10.2016 Поділля - Енергія НК
0:2
 
29.10.2016 Рух - Реал Фарма
1:0
звіт
29.10.2016 Нива-В - Тепловик
2:1
 
29.10.2016 Інгулець-2 - Арсенал-Київщина
3:0
 
17-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
05.11.2016 Тепловик - Інгулець-2
1:1
 
05.11.2016 Реал Фарма - Нива-В
2:1
 
05.11.2016 Енергія НК - Рух
2:1
звіт
05.11.2016 Іллічівець-2 - Поділля
3:2
 
05.11.2016 Суднобудівник - Мир
2:2
 
05.11.2016 Балкани - Кристал
2:2
 
05.11.2016 Металург - Жемчужина
0:1
 
05.11.2016 Нікополь-НПГУ - Кремінь
2:3
 
18-й Тур  
Дата Команди Рахунок  
09.11.2016 Тепловик - Арсенал-Київщина
3:0
09.11.2016 Реал Фарма - Інгулець-2
1:1
09.11.2016 Енергія НК - Нива-В
2:1
09.11.2016 Іллічівець-2 - Рух
09.11.2016 Суднобудівник - Поділля
2:1
09.11.2016 Балкани - Мир
1:0
09.11.2016 Металург - Кристал
1:6
09.11.2016 Нікополь-НПГУ - Жемчужина
1:2
19-й Тур
Дата Команди Рахунок
13.11.2016 Жемчужина - Кремінь
2:2
13.11.2016 Кристал - Нікополь-НПГУ
0:1
13.11.2016 Мир - Металург
не відб.
13.11.2016 Поділля - Балкани
1:0
13.11.2016 Рух - Суднобудівник
13.11.2016 Нива-В - Іллічівець-2
не відб.
13.11.2016 Інгулець-2 - Енергія НК
3:1
13.11.2016 Арсенал-Київщина - Реал Фарма
0:2
20-й Тур
Дата Команди Рахунок
19.11.2016 Кремінь - Кристал
5:0
20.11.2016 Тепловик - Реал Фарма
 
19.11.2016 Енергія НК - Арсенал-Київщина
4:0
19.11.2016 Іллічівець-2 - Інгулець-2
 
19.11.2016 Суднобудівник - Нива-В
0:0
19.11.2016 Балкани - Рух
19.11.2016 Металург - Поділля
 
19.11.2016 Нікополь-НПГУ - Мир
1:4

Турнірна таблиця