Це просте завдання, з яким мавпа впоралася всього за 5 секунд, не вдалося осилити жодній людині (ВІДЕО)
04.11.2014
Теорію еволюції і той передбачуваний факт, що людина походить від мавпи вже давно спростували. Але незаперечною залишається та істина, що ці тварини - дуже розумні. Різні дослідження доводили це багато разів.

Цього разу вчені вирішили провести цікавий експеримент. Кілька добровольців різної вікової категорії посадили в приміщення, де практично не було нічого, крім колби з горіхами. Завдання кожної людини полягало в тому, щоб будь-яким способом дістати горіхи з посудини.

Люди застосовували різні способи, але всі їхні спроби увінчалися поразкою. Потім піддослідним показали відео з проведеним раніше експериментом з мавпами. Тварина виконало це нескладне завдання всього за кілька секунд.

Людина схильна все ускладнювати, а тварина, проявляючи більше кмітливості, знаходить найкоротші шляхи для досягнення своєї мети.

Люди часто недооцінюють інтелектуальні здібності братів наших менших, але ж часто тварини виявляють свої кращі якості не тільки там, де потрібно перевірити, у кого краще працює кмітливість...

Джерело: http://ofigenno.cc/

Читайте також:
Коментарі
avatar