Найбільш смертельний і небезпечний яд на Землі (ВІДЕО)
03.03.2015
Яка отрута найнебезпечніша на землі? Хтось скаже - отрута змії, хтось скаже - отрута скорпіона, а хтось - отрута павука. І всі будуть далекі від істини...

Є отрута страшніша. Це інформаційна отрута. Від неї немає вакцини, проникнувши в нас одного разу, вона вбиває нас все життя.

Інформаційна отрута - це найстрашніша зброя у Всесвіті! Доказів цьому факту незліченна кількість. Сьогодні наведем тільки один. І для цього ми з вами познайомимося з видатним вченим нашого часу Масару Емото. Його книги користуються у світі великою популярністю.

Масару Емото виготовив унікальний мікроскоп, який дозволив йому миттєво заморожувати воду і отримувати фотографії сніжинок. Дослідженню впливу інформації на властивості води Емото присвятив все своє життя. І ось що він виявив:

"Якщо на посудині з водою написати негативні слова "Смерть», «Хвороба», «Зло», то після різкої заморозки сніжинки виходять потворними! А якщо написати слова позитивні, світлі - «Любов», «Щастя», «Віра» - то сніжинки виходять божественно красивими!"

Розповімо вам ще про один переконливий експеримент, який повторили свого часу тисячі людей! Та й ви його можете легко повторити. Якщо взяти дві банки з вареним рисом, і на одній написати негативні слова, а на іншій - позитивні, а потім поставити їх в темне місце, то у вас вийде мега переконливий результат! Рис в банці з негативними словами стане смердіти і почорніє, а з позитивними словами - ні!

А тепер - увага! Ми на 80% складаємося з води. Хочете гнити зсередини, вимовляєте більше негативних слів. Але пам'ятайте - думка матеріальна! Сьогодні ви знаходитесь там, куди вас привели ваші вчорашні думки, а завтра ви будете там, куди вас приведуть сьогоднішні думки!

Думки - це насіння, з яких виростають як хвороби, бідність, самотність, страхи, невдачі, так і щастя, успіх, удача, здоров'я, багатство, віра, любов! А як мислити, вирішувати вам...

Висновок: найбільш смертельно небезпечна отрута - це негативна інформація, вона нас чекає скрізь! Вона завдає максимальної шкоди!

Тому жорстко фільтруйте свої думки, постарайтеся якомога менше дивитися "зомбоящики" блокуйте сайти, з яких потоком йде негативна інформація і постарайтеся налаштуватися на позитив.

Якщо вам цікава тема води і ви хотіли б дізнатися про неї більше, подивіться ці два документальні фільми: "Вода" і "Вода 2" (продовження).

Джерело: http://top.thepo.st/

Читайте також:
Коментарі
avatar