Акція «Миколай про тебе не забуде»
07.02.2010, 18:25

З першого року своєї діяльності ЛМГО „Золота молодь Винник” записалася у помічники Св. Миколая. З цією метою у місті проводиться збір іграшок, одягу, канцтоварів та інших пожертв для того щоб Св. Миколай не оминув жодної дитини – сироти, учнів інтернатів, мешканців дитячих сиротинців, просто хороших дітей. А в день самого свята волонтери „Золотої молоді” разом із Святим Миколаєм з повним міхом подарунків відвідують всіх вищеназваних дітей, організовуючи у їхніх закладах святкові концерти, інсценізовані дійства. Діточки з нетерпінням очікують зустрічі з Св. Миколаєм, одині поперед одних  вишиковуються показати Миколаю чого вони навчилися за рік:  співати, танцювати, розповідати віршики. І як годиться Св. Миколай обдаровує всіх  чемних діточок приготовленими подарунками. Задоволені і радісні діти прощаються з Миколаєм до наступного року. Також Миколай із «Золотою молодю Винник»  відвідує домівки всіх дітей – сиріт, дітей з неповних та неблагополучних сімей і звісно обдаровує їх подарунками.
У день свята «Золота молодь Винник» разом із Миколаєм та його ангеликами організовує інсценізовані дійства та вистави у храмах міста, а також загальноміське свято, де всі діти мають змогу спілкуватися із Св. Миколаєм, а також насолоджуватись переглядом мультфільмів які приготували організатори.
Ще одним кроком організації є захід „Миколай у місті”. Під час цього заходу  юними волонтерами роздаються усім перехожим цукерки та образки при цьому даруючи усмішку, тим самим нагадуючи, що Миколай приходить не лише до дітей але й до дорослих.
Винники Plus
Золота Молодь Винник

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Золота молодь

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...