Новим головним тренером збірної України призначено нашого земляка Мирона Маркевича.
07.02.2010, 05:58
Новим головним тренером збірної України призначено нашого земляка Мирона Маркевича. Про це стало відомо на засіданні Виконкому ФФУ, яке відбулося 1 лютого, інформує кореспондент "Чемпіона".

Маркевич прибув на засідання разом з президентом харківського клубу Олександром Ярославським, після чого мав розмову із президентом ФФУ Григорієм Суркісом.Нагадаємо, спочатку Ярославський заявляв, що не відпустить тренера "Металіста" до збірної. Проте, як бачимо, після розмови із Суркісом-старшим президент харків'ян змінив своє рішення.

Допомагати новому наставнику збірної буде Юрій Калитвинцев, який з збірною України виграв чемпіонат Європи 2009 року.

На підтримку такої пропозиції висловилася переважна переважна більшість членів (усього їх було 29) Виконкому (усе - "за", один - утримався).

Тренери будуть поєднувати збірну з роботою у своїх клубах: Маркевич у харківському "Металісті", а Калитвинцев - у "Динамо-2".

Джерело: http://www.champion.com.ua/

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.

Всього коментарів: 1
avatar
1 reneta • 11:49, 12.02.2010
Винники напевно найбільш футбольне містечко в Україні. Багатьох успішних футболістів мали, а тепер є ще й тренер збірної України. :hands:
avatar

RedTram
Loading...