У Винниках сподіваються, що кримінальну справу по Гудзяку «не спустять на гальмах
11.02.2010 21:37

Члени громадської організації «Народний самоконтроль» сподіваються, що кримінальна справа проти мера Винник Теодора Гудзяка, якого вчора затримало за підозрою в отриманні хабара до 40 тисяч доларів, не розвалиться. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова ГО Тарас Дмитерко.

«Маю надію, що ця справа не загубиться, не стане комусь на заваді, і, враховуючи той резонанс серед ЗМІ, який вже є по Україні, буде доведена до логічного завершення», – сказав він.

Він повідомив, що наразі ГО не має інформації, за яку саме земельну ділянку, начебто, вимагав хабара мер Винник і що на ній буде побудовано. Але Тарас Дмитерко повідомив таке: «У двох номерах «Вашого магазину» є по декілька оголошень, що у Винниках проводяться громадські слухання по виділенню земельних ділянок для будівництва житлових кварталів. Одне із цих громадських слухань має відбутися 9 березня. Минуле слухання було 23 січня», – сказав він.

«Нашими активістами було прийнято рішення пікетувати це всенародне обговорення», – каже він далі і пояснює, що громадські слухання мали проводитися у одному з кабінетів у приміщенні міської ради.

«Якщо б захотіли прийти мешканці міста, щоб послухати, що там будуть будувати і куди виділяють земельні ділянку, думаю, не мали б змогу туди потрапити. Тому що у кімнатці 3 на 5 метрів провести громадські слухання для мешканців Винник нереально. Але, тим не менше, закінчилося все тим, що ніякого громадського слухання не відбулося. Але в документах записано, що вони проведені. Ми цього не зафіксували, адже це було у суботу, коли міська рада була закрита. Наші люди стояли і спостерігали, чи вони будуть проводитися. Так само, на мою думку, хочуть зробити 9 березня», – каже Дмитерко.

З його слів, згідно із законодавством, інформація про проведення слухань має подаватися в місцевій пресі. «Але у «Винниківському віснику» таких оголошень не було і немає зараз, а подаються оголошення у «Ваш магазин», щоб не прочитали місцеві мешканці», – запевнив він.

Також Тарас Дмитерко зазначив, що, станом на сьогодні, вже точно ніхто не може сказати, чи ці слухання відбудуться.

Нагадаємо, вчора за підозрою у отриманні хабара було затримано мера Винник Теодора Гудзяка та його помічників.

Джерело:
«ZIK.NET»

«Обговорити у форумі»Теги: суд, новини, гудзяк, мешканці, Винники, МЕР


Читайте також:
Коментарі
avatar