Улюблені свята
15.02.2010 17:20

Найбажанішими та найулюбленішими святами серед дітей та молоді безперечно є Різдво та Воскресіння.
Підготовка до святкування Різдва Христового розпочинається за місяць до самого свята: святково, по-новорічному прикрашається хатина, де збирається молодь, кожна група організації створює свій вертеп, аби в період Різдвяних свят приносити радість в оселі винниківчан.
У Святвечір молодь  показує також інсценізовані дійства Різдва Христового на благодійній Святій вечері для потребуючих . У день Різдва, а саме 7 січня, вертепні дійства відбуваються біля храмів м. Винники. Протягом трьох днів свят молодь радо колядує на потреби церкви, створюючи атмосферу свята у серцях винниківчан. Також вертепні колективи приймають участь у Обласному фестивалі вертепів «Різдвяна феєрія», засновниками та організаторами якого є саме «Золота молодь Винник» та у парадах вертепів, що відбуваються у м. Львові.
Свято Воскресіння Христового також у великій пошані серед молоді.  Ще в період посту «Золота молодь Винник» організовує показ фільму «Страсті Христові», а також приймають участь у великопостних ре колекціях, що організовуються при Храмах.
У  Великодню П’ятницю та Суботу молодь  одягнена у козацькі костюми, виставляє почесну варту біля Гробу Господнього. У суботу під час освячення великодніх кошиків, «Золота молодь Винник» збирає пожертви у вигляді пасок, крашанок та м’ясного, і розносять це одиноким старшим людям. Також готуються до проведення Великоднього сніданку для потребуючих.
Вже в неділю після святої Літургії  Марійська дружина м. Винники організовує  Великодні гаївки, до проведення яких долучаються і члени «Золотої молоді Винник»

Золота Молодь Винник

Теги: Золота молодь


Читайте також:
Коментарі
avatar