З Гудзяком затримали помічника Беня
18.02.2010, 18:12
Посередник, затриманий при отриманні хабара разом з мером Винник Теодором Гудзяком, – це помічник депутата Винниківської міськради Богдана Беня, – заявив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало.

Разом з тим, 18 лютого коментуючи ZAXID.NET заяву Б.Беня, що «інформація начальника львівської міліції Ігоря Цікала про те, що Теодора Гудзяка затримано чи то в готелі, чи в ресторані «Гетьман» під час отримання 40 тис. доларів хабара – це абсолютна брехня», головний міліціонер Львова наголосив: «Ви знаєте, хто такий Бень? Крім того, що він адвокат і депутат Винниківської міської ради, він ще й зять Гудзяка. А оцей посередник, затриманий при отриманні хабара разом з Гудзяком, – це помічник оцього Беня як депутата. Що, він вийде і буде казати правду? Ясно, що він буде себе різними методами і шляхами захищати і казати, що це політичне, що це провокація, що всі дурні, що прокурор області, ДСБЕЗники її розробляли, а тільки він розумний, адвокат Бень».

ZAXID.NET

обговорити у форумі

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: новини, помічник депутата, Бень, гудзяк, Винники, мер Винник

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...