Мера Винник можуть відпустити під підписку про невиїзд
19.02.2010, 12:51

Міський голова Винників Тео­дор Гудзяк, якого затримали за підозрою в отриманні хабара в особливо великих розмірах, після десятиденного утримання під вартою отримає звинувачення від слід­ства. Після цього в судовому порядку буде визначено, чи його звільнять під підписку про невиїзд, чи залишать під вартою.

Компетентне джерело у прокуратурі Львівської області повідомило zaxid.net, що, за "кабінетними чутками”, після оголошення звинувачення Теодорові Гудзяку начебто вже домовляються "організувати” підписку про невиїзд. А от прокуратура воліла б залишити мера Винників під вартою, ос­кільки переконана, що під­писка може стати для Теодора Гудзяка "квитком за кордон”.

Нагадаємо, 10 лютого правоохоронці затримали Те­о­­дора Гудзяка за підозрою в отриманні хабара. Він намагався отримати більш ніж 40 тис. доларів за ви­ді­лен­­ня земельної ділянки в цен­трі Винників розміром 7 сотих.

Віктор Мельничук

Львівська газета

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: застава, новини, гудзяк, Винники, мер Винник

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...