Депутати Львівщини хочуть почути правду щодо затримання Гудзяка
23.02.2010 15:44

На засіданні сесії Львівської обласної ради 23 лютого депутат Андрій Микуш скерував два депутатські запити щодо порушення прав людини під час затриманні міського голови Винник Теодора Гудзяка та щодо протиправного проникнення в приміщення Винниківської міськради. Запити скеровані начальнику УМВСУ у Львівській області Василю Пісному, начальнику міського управління МВС Львова Ігорю Цікалу та прокурору Львівської області Олексію Баганцю.

У запиті, зокрема, йдеться про те, що затриманому більше 24 годин відмовляли в адвокаті. В приміщенні Винниківської міської ради проводились обшуки і вилучення документів без присутності працівників міськради і без оформлення слідчих дій.

Крім того, Андрій Микуш звернувся до Ігоря Цікала з запитанням, чому він в своїх коментарях заявляє, що затримання відбулося в ресторані «Гетьман» та в момент передачі меру Винник хабара, що не відповідає дійсності. Крім того, депутат ЛОР заявляє, що є відеозаписи, які підтверджують, що в кабінеті міського голови в нічний час неодноразово проникали сторонні особи.

Нагадаємо, 20 лютого, міського голову Винник, що на Львівщині, Теодора Гудзяка суд відпустив із під-варти під підписку про невиїзд та, за неперевіреною інформацією, під 100 тис. грн застави.

ZAXID.NET


Теги: новини, звернення, львівські депутати, Винники, справа Гудзякановини


Читайте також:
Коментарі
avatar