Звернення до мешканців м.Винники
26.02.2010, 23:43

Розглянувши на позачерговій 52-ій сесії Винниківської міської ради питання „Про затримання міського голови
м.Винники", ми, депутати Винниківської міської ради вважаємо за потрібне заявити про таке:


1. Затримання міського голови м. Винники п. Т. Гудзяка було виконанням спланованої політичної провокації проти нього. Мета цієї провокації полягала у дискредитації міського голови перед населенням міста та недопущення його участі у чергових виборах депутатів місцевих рад і міських голів.

2. Неправдива інформація, що організовано подана в таких засобах масової інформації, як газета „Високий Замок", газета „Народний самоконтроль", телекомпанія ЛТБ, спрямована на дискредитацію міського голови та всіх депутатів  Винниківської міської ради від різних політичних партій.

3.  Висловлюємо своє обурення діями працівників міліції, які грубо порушують закон на кожному етапі: починаючи від підготовки затримання і закінчуючи затриманням та проведенням інших слідчих дій.

4.  Вимагаємо припинити тероризування та погрози на адресу депутатів та працівників Винниківської міської ради, а також мешканців м. Винники.

5.   Сподіваємося на проведення неупередженого та справедливого слідства, що приведе до зняття всіх звинувачень, висунутих проти міського голови.

Прийнято на 52-ій позачерговій сесії Винниківської міської ради Секретар Винниківської міської ради.

Петро Павлентій
"Винниківський вісник"

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: мешканці Винник, Винники, звернення, депутати, справа Гудзяка

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...