FATF повернула Україну до "чорного списку"
19.03.2010 15:22

Україна та Азербайджан потрапили до "чорного списку” Міжнародної організації з боротьби із фінансовими зловживаннями (FATF), повідомляє .
До даного списку потрапляють країни, чиї економіки задіяні у відмиванні грошей, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванні міжнародного тероризму.
FATF - організація, що об’єднує 35 провідних фінансових розвідок світу. За її заявою, складання нових списків - це відповідь на заклик "великої двадцятки” провідних світових держав посилити боротьбу з ВЗГ та ФТ і публічно перерахувати так звані "юрисдикції підвищеного ризику”.
На даний момент організація настійливо рекомендує Україні та Азербайджану посилити контроль за фінансовими коштами і корупцією, а також запровадити дієвий правовий режим для виявлення та заморожування терористичних активів.
2 березня газета КоммерсантЪ-Украина писала, що FATF помістила Україну до списку держав, які мають в законодавстві недоліки, що стосуються боротьби з брудними грошима. У Держфінмоніторингу побоювалися, що Україну до літа повернуть у чорний список цієї організації.

Gazeta.ua


Читайте також:
Коментарі
avatar