В Винниках прокуратура виявила порушення законів – бюджет обминали гроші за землю
24.03.2010 20:54

Прокуратура Личаківського району Львова провела перевірку додержання вимог земельного законодавства України у діяльності Винниківської міської ради. Перевіркою було встановлено, що міською радою Винник не в повній мірі виконуються вимоги Законів України «Про оренду землі» та «Про оцінку земель». Про це ЗІК повідомили у прокуратурі Личаківського району.

В порушення вимог ч.3 ст 24 Закону України «Про оренду землі» міською радою при складанні договорів оренди землі не надано Державній податковій інспекції у Личаківському районі Львова до 1 лютого 2010 року переліку орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, не поінформовано відповідний орган державної податкової служби про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі, їх розташування та їх розірвання.

Крім того, в порушення ч.2 ст.13 Закону України «Про оцінку земель» Винниківською міською радою не проводиться нормативна грошова оцінка земель міста Винники. Водночас не вживаються заходи щодо виділення коштів на проведення такої роботи, що у свою чергу заподіює шкоду державним інтересам та зумовлює недоотримання коштів у Державний бюджет України та держбюджет міста Винники.

За наслідками перевірки прокурором Личаківського району м. Львова внесено приписи на ім’я в.о. міського голови м. Винники з вимогою про усунення виявлених порушень закону та зобов’язано скерувати в Державну податкову інспекцію у Личаківському районі м. Львова інформацію про укладення нових та внесення змін до існуючих договорів оренди землі, а також вжиття заходів до проведення нормативної грошової оцінки земель м.Винники.

Джерело: http://zik.ua/

Теги: новини, міська рада, порушення, Винники, прокуратура


Читайте також:
Коментарі
avatar