Відомі Львівські виконавці проведуть два благодійні концерти у Львові і Винниках
25.03.2010 21:33

Ці концерти допоможуть зібрати кошти на лікування 9-річної Анни Підпалюк з хронічним захворюванням нирок . Крім того, буде обладнано спортивний майданчик у Львівській школі-інтернаті № 1.

Акцію «Твори добро!» організували Релігійна Місія «Центр опіки сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ, педколективи Львівської санаторної школи-інтернату №1 та Винниківської санаторної школи-інтернату № 9. Організаторів благословив Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) та підтримала Львівська міська рада.
«На операцію в Ганновері для Анни потрібно назбирати 80 000 євро, - розповідає голова Релігійної Місії «Центр опіки сиріт» отець-диякон Роман Прокопець. – Тому ми вирішили залучити всіх небайдужих. Приємно, що львівські виконавці без вагань погодилися нам допомогти. Поодинці важко творити добро, але разом ми можемо навіть врятувати життя».
«Виходити на сцену, знаючи, що від цього залежить життя дитини – це велика честь і відповідальність, – ділиться думками співачка Любов Фітьо. – Мистецтво не може існувати ізольовано, у вигаданому світі з прихильниками, продюсерами, концертами і славою. Митець, як і кожна нормальна людина зобов’язаний відгукуватися на потреби ближніх. Бог дає нам таланти, щоби ми ними ділилися, спрямовували на добрі справи. Тому мені приємно брати участь у цих концертах. Життя дитини – це найвищий гонорар!».
Перед учасниками благодійної акції виступатимуть учні шкіл-інтернатів №1 та №9, Богдан Цісінський, тріо «Крайня хата», гурт Юрія Піцишина, Зірка Колос, октет Львівської Духовної Семінарії Святого Духа «Теофорос», Львівска обласна організація Міжнародної Асоціації «Козацтва» та гурт Сергія Тимошенко. Усього відбудеться два концерти: 21 березня у готельно-розважальному комплексі «Галактика» (Винники) та 15 квітня у Львівській санаторній школі-інтернаті № 1.
Винники Plus
Джерело: STUDIK.info

Теги: новини, благодійний концерт, Винники, виконавці


Читайте також:
Коментарі
avatar