Президент України Віктор Янукович відбув до США
11.04.2010 19:39

Президент України Віктор Янукович відбув до США з робочим візитом для участі в саміті з ядерної безпеки, який пройде 12-13 квітня у Вашингтоні.
Тема цього саміту - зниження рівня загрози ядерного тероризму і забезпечення контролю над ядерними матеріалами, які можуть бути використані для виробництва ядерних вибухових пристроїв.
В ході цього саміту українська делегація візьме участь у формуванні глобальної стратегії дій в сфері ядерної безпеки.
В ході саміту в України буде можливість підняти питання про необхідність наповнення коштами Чорнобильського фонду Укриття і рахунку ядерної безпеки для реалізації проектів, які фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги.
Президент України у ході візиту проведе переговори з керівництвом Міжнародного валютного фонду та Світового банку для відновлення активної співпраці з цими організаціями.
Офіційною резиденцією глави української держави на час перебування у Вашингтоні буде готель Мандарин Орієнтал.
За програмою візиту, на понеділок заплановано дві зустрічі Віктора Януковича з президентом США Бараком Обамою. У понеділок планується робочий ланч Януковича з представниками американських ділових кіл, а також інтерв’ю телеканалу Сі-Ен-Ен і виданню Вашингтон Пост.
Президент України покладе квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та поспілкується з українською діаспорою.
У цей же день планується зустріч Януковича з головою Китайської Народної Республіки Цзіньтао.
У другій половині дня заплановано 30-хвилинне спілкування з Президентом США Обамою в конференц-центрі Уолтера Вашингтона.
В понеділок у вечері запланована участь Януковича в урочистій вечері для глав держав і урядів, які візьмуть участь у саміті з ядерної безпеки.
У вівторок Віктор Янукович візьме участь у саміті з ядерної безпеки.
У першій половині дня запланована зустріч з президентом Росії Дмитром Медведєвим та з президентом Франції Ніколя Саркозі.
У другій половині запланована зустріч з головою Світового банку Робертом Зеліком.
У вівторок ввечері  президент України візьме участь в урочистому прийомі з нагоди завершення саміту. Також в цей день планується робоча вечеря Януковича з представниками політичної еліти США.
У 21:00 за місцевим часом президент України відбуде на батьківщину.
Винники Plus
Джерело: Корреспондент.net

Теги: Янукович, Президент України, сша, Україна, Обама, Президент США


Читайте також:
Коментарі
avatar