Акція «Шануймо пам’ятки нашого міста 2010» - стартувала
15.04.2010 12:39
Акція «Шануймо пам’ятки нашого міста 2010» - стартувала.

Організатори, цього масового молодіжного заходу, ЛМГО «Золота молодь Винник» вже 7 рік поспіль запрошують всіх школярів, учасників молодіжних громадських організацій, дитячо – культурних установ та просто небайдужих винниківчан до активної участі в цій акції.
Кожен з учасників намагався дати лад і навести чистоту у рідному місті Винники, після зими і найголовніше перед великим святом Воскресіння Господнього. Метою проведення цієї акції є догляд, прибирання та благоустрій усіх пам’ятників та пам’ятних місць, що знаходяться на території нашого міста. Окрім цього упродовж акції, яка цього року розпочалася 20 березня із прибирання території біля пам’ятника Т.Шевченка, Невідомому солдату та 650 - річчя Винник, було залучено велику частину свідомої учнівської молоді, за підрахунками організаторів їх кількістьстановила поза 150 учасників.
Висловлюємо величезну подяку педагогічним колективам та дирекції таких шкіл м. Винники, які відгукнулися на заклик організаторів: СЗШ №47, СЗШ №29, Берегиня та школі інтернат № 9. Наступним передвеликодним етапом прибирання нашого міста, упродовж цілого тижня з 22 до 27 квітня, стали: подвір’я церков Володимира та Ольги, Івана Хрестителя; пам’ятний знак на місці помешкання митрополита Івана Огієнка, парк Незалежності, та як завжди у полі зору юних винниківчан знаходяться фігури Матері Божої, Стрілецькі могили.
Ще однією з традиційних акцій прибирання, яку організатори провели спільно з Винниківським лісництвом, школою інтернат та СЗШ №47, а саме це - прибирання лісових смуг: Діброви та гори Жупан на якій знаходиться Хресна Дорога. Кілька годин праці юних волонтерів природи і величезні купи сміття нарешті потрапляють туди, де їм і місце – в смітники. Таким чином діти і молодь роблять невеличкий вклад у збереження нашої неповторної природи тим самим збагачують красу рідного „зеленого моря”.
Пам’ятаймо – не там чисто, де прибирають, а там, де не смітять!

Голова ЛМГО «Золота молодь Винник»Софія Маркевич.


Теги: Винники, Золота молодь Винник, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar