Лікування винниківських каштанів
26.04.2010 21:46
Винниківські каштаниПісля того, як на початку вул.Шевченка (біля тютюнової фабрики), було зрізано каштани, Винниківським виконкомом створено комісію з вивчення законності таких дій.
Крім цього, законність вирубки цих дерев вивчає прокуратура.
З ініціативи депутатів Винниківської міськради від партії „Наша Україна" ще в березні вирішено зайнятися лікуванням інших каштанів, що ростуть на вул.Шевченка. Були зібрані кошти.
„Листя каштанів, вражене мексиканською міллю, опадає уже в липні, хоча мало б триматися до жовтня, — розповів Ігор Шкутяк, працівник львівської фірми „Проагро", яка займається лікуванням згаданих дерев. — Якщо їх не лікувати, то вони загинуть. Вартість вакцинації одного дерева — 23 умовні одиниці". Процес лікування полягає в тому, що працівники „Проагро" акуратно свердлять у стовбурі дерева дірки и вводять туди спеціальну вакцину «Камеркіл» польського виробництва, яка запобігає хворобі. 15 каштанів на цій вулиці вакцинували протягом одного дня.
„Ми працюємо за польською технологією, використовуючи їхні матеріали, — продовжив розповідь ще один працівник Ігор Майкут. — Наразі замовлення було тільки на ці дерева. Кількість отворів, у які вводиться вакцина, залежить від товщини дерева. Адже вони повинні бути на відстані 15 — 20 сантиметрів один від одного".
Винники Plus
Винниківський вісникВолодимир Гаврилів


Теги: новини, Винники, каштани


Читайте також:
Коментарі
avatar
Справді добра справа!!! А то було би дуже шкода, якби загинули ці каштани. hands :hands: hands
avatar