Янукович розказав депутатам ПАРЄ, як в Україні не люблять Бандеру і Шухевича
27.04.2010 17:17

Янукович розказав депутатам ПАРЄ, як в Україні не люблять Бандеру і ШухевичаПрезидент України Віктор Янукович заявив перед депутатами Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), що більшість українців виступають проти героїзації Степана Бандери та Романа Шухевича.
Про це президент заявив сьогодні, відповідаючи в Страсбурзі на запитання депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи в рамках участі в сесії ПАРЄ.
Віктор Янукович пояснив депутатам ПАРЄ, що відомі історичні діячі українського національно-визвольного руху є популярними і мають високий рівень підтримки "серед, переважно, мешканців деяких західних регіонів".
"Вони цю позицію ніколи не змінять. Але більшість українського народу не підтримують, і не будуть підтримувати", - сказав він.
Також Янукович відзначив, що з приводу указів попереднього президента про присвоєння звання Героя України Бандері та Шухевичу зараз тривають судові процеси і дискусії в суспільстві.
"У цій дискусії суспільство прийде до певних висновків, але вони будуть негативними. Таку політику, яка розділяє, проводити не можна", - впевнений глава держави.
Також Янукович повідомив депутатам ПАРЄ, що зараз в Україні створено відповідну національна комісія, яка відпрацьовує неупереджену концепцію написання шкільних підручників з історії.
"Історики, а не політики будуть приймати відповідну концепцію написання підручників з цієї тематики", - сказав Президент України.
Винники Plus
Джерело: gazeta.ua
Теги: Янукович, Бандера, Шухевич, паре


Читайте також:
Коментарі
avatar