Конгресмени США закликали Барака Обаму більше уваги приділяти Україні
03.05.2010 12:06

Конгресмени США закликали Барака Обаму більше уваги приділяти Україні"У зв’язку з Україною я розчарована нездатністю нашого уряду знайти шляхи співпраці з сільськогосподарськими виробниками в Україні та допомогти Україні посилити свій приватний сектор, щоб користь отримували пересічні люди, а не лише олігархи", - розповіла співголова групи підтримки України в американському Конгресі Марсі Кептур.
На думку Кептур, Сполучені Штати не мали достатньо конструктивного підходу щодо розвитку України, "хоча ми справді пробували і дещо зробили".
"Що ж до Росії, то у зв’язку з її багатими енергетичними резервами, я думаю, у Сполучених Штатів у певній мірі зв’язані руки через власну енергетичну залежність", - зазначила конгресмен.
"Тому часом США не можуть діяти у найкращих інтересах України, Польщі чи інших країн регіону, які хочуть розвиватись як незалежні держави. Я сподіваюсь на кращі відносини з Росією, але не за рахунок України чи Польщі чи інших країн регіону. Тому я розумію відчуття українців і наш уряд повинен краще працювати, щоб показати свою підтримку", - підкреслила Кептур.
Нагадаємо, раніше американський посол Джон Теффт відзначив позитивну "тональність" та інтенсивний початок розвитку реформ в Україні. Посол заявив, що "якщо подальший розвиток реформ триватиме у такій тональності, це сприятиме позитивному іміджу України в США та Європі".
Винники Plus
Джерело: tsn.ua
Теги: Янукович, сша, Україна, Обама


Читайте також:
Коментарі
avatar