Євро зрівняється з доларом - прогноз німецького економіста
10.05.2010 19:26

Євро зрівняється з доларом - прогноз німецького економістаДефолт Греції може призвести до паралдічу світової фінансової системи.
Фінансова криза в Греції може вплинути на курс євро. Він може зрівнятись із курсом долара, - заявив головний економіст Deutsche Bank Томас Майер.
"Я думаю, скоро долар буде 1,2 євро і подальше зниження курсу європейської валюти цілком можливе. Протягом останніх декількох тижнів спостерігалось підвищення курсу долара і зниження вартості євро на світовому валютному ринку", сказав економіст.
Так, 7 травня 2010 року євро подешевшав до 1,2759 долара, тоді як ще 3 травня торгувався на рівні 1,3243 долара.
7 травня 2010 року комісар Євросоюзу з фінансових питань Оллі Рен заявив, що можливий дефолт Греції може паралізувати світову фінансову систему. При цьому можливий удар по системі комісар порівняв з банкрутством американського банку Lehman Brothers у вересні 2008 року. Воно стало одним з найбільших в історії США і призвело до загострення кредитної кризи.Зараз Греція перебуває на межі дефолту. У травні 2010 року країна повинна виплатити 9 млрд євро боргу, а за весь 2010 рік - близько 50 млрд євро.
Винники Plus
Джерело: lenta.ru
Теги: євро, валюта, економічна криза


Читайте також:
Коментарі
avatar