Рада Європи стурбована тим, що в Україні затягують з проведенням місцевих виборів
20.05.2010 11:51

Рада Європи стурбована тим, що в Україні затягують з проведенням місцевих виборівПредставники моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи говоритимуть з українськими високопосадовцями щодо ситуації зі скасування виборів до місцевих рад та про те, чому так довго Україна не може визначитися з датою проведення цих виборів, каже представник Генерального секретаря Ради Європи Аке Петересон.

 Аке Петересон в своєму інтерв’ю «Німецькій хвилі» сказав, що поки що невідомо про якісь конкретні двосторонні зустрічі. «Є претензії щодо скасування дати виборів. Але я сподіваюся, що дуже скоро повернуться до цього питання, аби визначити час регіональних виборів. Не можна відкладати це надовго», – додав Петресон.

Голова комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що Європа мляво реагує на нинішні українські процеси через втому від «українського питання» та зважаючи на теперішній проросійський зовнішньополітичний курс України. «На жаль, західний світ нині закриває очі на певні порушення законів і Конституції, які відбуваються в Україні, і веде себе вкрай обережно», – додав Черненко.

Олександр Черненко констатує, що до кінця цього року місцеві вибори в Україні швидше за все так і не відбудуться, оскільки це не передбачено нинішнім державним бюджетом. У кращому разі регіональні вибори можуть бути призначені на березень 2011 року, якщо будуть ухвалені зміни до Конституції, каже голова КВУ. Утім, ухвалення таких змін найближчим часом в Україні ніхто не гарантує, оскільки політики грають за вигідними для себе правилами, а не за законом.
Винники Plus
Фото: helsinki.org.ua
Джерело: zik.com.ua


Теги: зтурбована, місцеві вибори, новини, вибори, Рада Європи, Україна, Аке Петересон


Читайте також:
Коментарі
avatar