Варшава готова до евакуації. Рівень води у Віслі досяг критичного рівня. (ВІДЕО)
21.05.2010 17:28

Варшава готова до евакуаціїРівень води в річці Вісла в столиці Польщі підвищився до 7,53 метра, влада говорить, що Варшава готова до евакуації, але поки що такої необхідності немає.

"Дійсно, ситуація дуже серйозна, але немає загрози для жителів столиці.. Місто готове до евакуації, проте доки такої необхідності немає", - сказала в п'ятницю на спеціальному брифінгу мер Варшави Ханна Гронкевич-Вальтц.

Рівень води у Віслі вже перевищив так званий "рівень тривоги" на 1,03 метра. За останніми даними, так звана "кульмінаційна хвиля" в 7,7 метра прийде у Варшаву в п'ятницю ввечері.

Влада закликає городян зберігати спокій.

У свою чергу, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск закликав усіх жителів не зволікати з евакуацією. "Я звертаюся до кожного з проханням евакуюватися, як тільки прийде поліція або пожежники і скажуть, що пора йти. Ви не повинні зволікати", - сказав глава уряду.

Він вже звернувся за допомогою до ЄС, зазначивши, що повінь торкнеться десятків тисяч жителів його країни.

Прем'єр також назвав суму вже завданого повенями збитку - 2 млрд. євро. "Доведеться знайти більше коштів, нам потрібно буде урізати фінансування інших програм, аби цього досягти", - сказав глава уряду Польщі.

Нагадаємо, раніше вода затопила південні регіони країни, а також низку інших держав Центральної і Східної Європи. У Польщі через повені вже загинуло п'ять осіб.


Винники Plus
Фото: reporter.zp.ua
Джерело: tsn.ua


Теги: Польща, новини, варшава, повінь, евакуація, відео


Читайте також:
Коментарі
avatar