Ізраїль найближчим часом скасує візовий режим з Україною
24.05.2010 12:38

Ізраїль найближчим скасуватє візовий режим з УкраїноюДля громадян України найближчим часом буде скасовано візовий режим з Ізраїлем. Про це повідомила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман з посиланням на міністра закордонних справ Ізраїлю Авігдора Лібермана

Цю ж інформацію підтвердив прем'єр-міністр Ізраїлю, на відкритті Конгресу.

"Прем'єр-міністр також сказав, що Ізраїль готовий скасувати візи для України", - сказала Герман.

Конгрес російськомовної преси почав роботу в Тель-Авіві в неділю, 23 травня. У роботі Конгресу зокрема бере участь глава адміністрації президента Росії Сергій Наришкін. Форум зібрав журналістів, представників російськомовної преси з понад 50 країн світу.

Раніше міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков повідомив, що візовий режим між двома країнами може бути відмінено вже у вересні, і цьому не зможуть перешкодити супротивники прийняття такого рішення в ізраїльському уряді.

Як повідомлялося раніше, заступник МЗС України Олександр Горін повідомив, що угода про двосторонній безвізовий режим між Україною та Ізраїлем може бути підписана вже навесні. У лютому міністр закордонних справ України висловив надію, що угода буде підписана в першому півріччі 2010 року.
Винники Plus
Фото: www.bsigroup.ru
Джерело: tsn.ua


Теги: новини, угода, ізраїль, Україна, безвізовий режим


Читайте також:
Коментарі
avatar