Винниківська міськрада прийняла 10 незаконних рішень під час приватизації
03.06.2010 13:28

Прокуратура Личаківського району м. Львова провела перевірку діяльності Винниківської міської ради та її виконавчого комітету при здійсненні приватизації нежитлових приміщень. Перевірка встановила, що було порушено вимоги Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

Винниківська міськрада прийняла 10 незаконних рішень Як повідомила прес-служба прокуратури Личаківського району міста Львова, Винниківська міська рада та її виконавчий комітет порушили Закон України «Про приватизацію невеликих державних підприємств», Закон України «Про оренду державного майна», та деякі статі Цивільного кодексу України при здійсненні приватизації житлових приміщень прийняли 10 незаконних рішень щодо вартості майна нежитлових приміщень, виготовлення документації на викуп нежитлових приміщень та ін.

Прокуратура Личаківського району м. Львова всі незаконні рішення з цього питання опротестувала з вимогою їх скасування та проведення їх у відповідність з законом.

Крім цього на ім’я в.о. міського голови м. Винники прокурором Личаківського району м. Львова внесено подання про усунення порушень вимог чинного законодавства про приватизацію, вжиття заходів до розірвання договорів купівлі-продажу нежитлових приміщень та притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.
Винники Plus
Фото: www.vinnikiplus.in.ua
Джерело: ZAXID.NET

Обговорити у форумі >>>

Додай свій коментар (нижче)Читайте також:
Коментарі
avatar