Винники – місто дитячих мрій
10.06.2010 20:43

31 травня у Винниках відбувся квест дітей «Винники - місто дитячих мрій» з нагоди Дня захисту. Організаторами заходу стали Молодіжний націоналістичний конгрес» та спілка «Золота молодь Винник».

Винники – місто дитячих мрійУчасниками квесту були діти з усіх шкіл міста, які виконували найрізноманітніші завдання на кмітливість та витривалість, випробовували знання з історії рідного краю, української літератури та навіть математики.

Найспритнішими та найкмітливішими виявились учасники команд «Яйця долі», «Смайлики» та «Друга команда». Переможці отримали квитки в «Аквапарк» та похвальні грамоти.

Як зазначив один із організаторів квесту, лідер ЛОО МНК Андрій Бень, традиційні методи навчання і відзначення пам’ятних дат не викликають зацікавлення в молодіжної аудиторії. Великою популярністю усе більше користуються нестандартні та неординарні заходи, що зберігають інтригу, є нерозгаданими, вимагають безпосередньої участі, яка належним чином винагороджується, саме тому проведення квестів, як інтерактивних методик навчання є зараз дуже актуальним.

Отже, сподіваємося, що проведення подібних заходів приверне увагу молоді до вивчення історії рідного краю та популяризації активного способу життя.

Прес-служба ЛОО МНК
Винники Plus
Джерело: ukrnationalism.org.ua

Теги: Винники, квест, новини, Золота молодь


Читайте також:
Коментарі
avatar