Винниківський "Рух" трошки покусав харківського "Металіста" (ФОТО)
17.06.2010 22:41

В четвер 17 червня у Винники на один день завітав харківський "Металіст".

Після завершення збору у Трускавці та перед від'їздом на збір у Австрію Мирон Маркевич на один день привіз своїх підопічних у Винники. В цей день відбувся товариський матч між винниківською командою "Рух" та харківським "Металістом.

   
  Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу  

Після завершення збору у Трускавці та перед від'їздом на збір у Австрію Мирон Маркевич на один день привіз своїх підопічних у Винники.

В цей день відбувся товариський матч між винниківською командою "Рух" та харківським "Металістом.

За чудової погоди на стадіоні ім.Богдана Маркевича зібралася чимала кількість вболівальників.

Винниківські футболісти зуміли порадувати винниківчан. Вони навіть першими забили м'яч у ворота іменитих суперників. Гол забив Роман Манорик. Не зважаючи на ігрову перевагу іменитого суперника треба відзначити, що винниківчани  показали, що теж щось вміють у футболі. У другому таймі вони ще мали декілька нагод відзначитися, але забили тільки раз. Знову відзначився 10 номер "Руху" Роман Манорик. Він міг забити в цій зустічі і втретє.Але після чудової комбінації з блицької відстані не влучив у ворота.

Ну а "Металіст", сильно не викладаючись, провів у ворота винниківчан сім голів. Так, що матч закінчився з рахунком 7:2 на користь бронзових призерів Прем'єр-ліги України.

Після матчу винниківчани підходили до футбалістів і тренерів харків'ян, брали в них автографи, фотографувалися з ними. Було багато привітань Мирону Маркевичу з його дебютом на чолі збірної України.

17 червня. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича „Рух”. 1000 глядачів.

Судді: Ю. Карп’як, Р. Якими, Ю. Голубець.

„Рух”: Шульган (Дяченко, 46), Краба (Легат, 70), Шпирка (Файда, 81), Назаркевич, Іванина, Шептицький, Музика, Козловський (Петрик, 46), Павлишин (Козидра, 46), Яценків (Пиріг, 63), Манорик.

„Металіст”: Горяїнов (Сидоренко, 46), Обрадович, Романчук (Пшеничних, 46), Бордіян (Барілка, 46), Шелаєв, Едмар, Валяєв (Кривошеєнко, 46), Девіч, Лисенко (Поступаленко, 30), Воробей, Феніньо (Яхно, 68).

Голи: Манорик (12, 79), Валяєв (22), Девіч (35, 44, 67), Кривошеєнко (53), Едмар (61), Воробей (88).

 

 


Теги: Винники, Рух, Футбол, Металіст, новини


Читайте також:
Коментарі
avatar
Винниківський "Рух" трошки відсмоктав у харківського "Металіста"
avatar
ЙУХ
Тебе та справа напевне більше цікавить ніж футбол, Йухлосос!!! icecream icecream :icecream:,
avatar