У Винниках після реконструкції відкрили поліклініку (ВІДЕО/ФОТО)
18.06.2010 15:31

Сьогодні, 18 червня, після реконструкції у Винниках відкрили 2-ге поліклінічне відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова.

"Місто вклало в цю реконструкцію 4,7 млн грн, а держава нам також допоможе обладнанням, технікою", - зазначив мер Львова Андрій Садовий під час відкриття.

"Ідея реконструкції цієї будівлі виникла наприкінці 2006 року, коли після чергово адміністративного об’їзду і вивчення ситуації по забезпеченню надання медичної допомоги мешканцям Винник був зроблений висновок, що матеріально-технічні ресурси, які тут є, використовують нераціонально. У Винниках було шість старих, розкиданих по різних місцях, будівель, де розміщувалися лікарі. В жодній з цих будівель не дотримувались у повному об’ємі ті норми, які сьогодні ставляться перед закладами охорони здоров’я. Після вивчення ситуації було прийнято рішення реконструювати цю будівлю поліклініки і зробити це так, щоб вивільнити з експлуатації старі, непристосовані для роботи медиків будівлі. На сьогодні ж маємо дві основні будівлі, де працюватимуть медики", - зазначив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

В ході реконструкції у будівлі проведено укріплення фундаментів, замінено дерев’яні міжповерхові перекриття, надбудовано 3-й та мансардний поверхи, влаштовано шатровий дах, утеплено фасад, замінено всі електротехнічні та сантехнічні мережі, встановлено енергозберігаючі вікна, склопластикові двері, постелено підлоги, виконано оздоблювальні роботи.

"Економічна вигода цього проекту очевидна. Не треба ремонтувати 6 будівель, не треба ремонтувати 6 дахів, не треба опалювати, витрачати газ на 6 будівель, а лише на 2. Ми порахували, що термін окупності цього проекту 3-4 роки", - зазначив Володимир Зуб.

Згідно з реалізацією державної програми розвитку сімейної медицини, у реконструйованій будівлі планують створити Центр первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини. "Крім того, ми зберігаємо у Винниках дитячу поліклініку, яка відремонтована 2008 року і розташована в іншій будівлі, а тут залишаємо денний стаціонар. Потреби залишати тут цілодобовий стаціонар немає", - додав Володимир Зуб.

У реконструйованій будівлі 6 терапевтичних та 4 педіатричних дільниці; хірургічний, отоларингологічний, неврологічний, офтальмологічний, гінекологічний, фізіотерапевтичний кабінети, рентген-кабінет, кабінет профілактичних щеплень, процедурний, долікарський, інформаційно-статистичний кабінети, клініко-діагностична лабораторія та денний терапевтичний стаціонар на 30 ліжок.

На відкритті оновленого поліклінічного відділення був присутній і міністр охорони здоров’я України Зіновій Митник, який подарував поліклініці від Міністерства ультразвуковий апарат. "Старенька споруда, яка приведена нині в порядок зроблена за європейськими стандартами і відповідає європейській майбутній структурі нашої медицини. Це приклад співпраці місцевої і центральної влади", - зазначив Зіновій Митник у вітальному слові.
...........
Згідно з архівними даними, перша згадка про будівлю, де сьогодні розташоване 2-ге поліклінічне відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова, датована 1850 роком. Поліклініку тут відкрили ще після Другої світової війни. З 1979 року 2-га міська поліклініка була об’єднана з 6-ю міською лікарнею в один лікувально-профілактичний заклад.

Джерело: http://www.zaxid.net/

Теги: Винники, фото, відкриття, поліклініка, новини


Читайте також:
Коментарі
avatar