Винниківський "Рух" здобув перемогу у Золочеві
22.06.2010 17:52

20 червня відбулися матчі прем'єр-ліги Львівської облаті по футболу.Винниківська футбольна команда "Рух" здобула в гостях перемогу над командою Золочева з рахунком 3 : 1.

Винниківський "Рух" здобув перемогу у ЗолочевіОбидві команди стартували у чемпіонаті не кращим чином, тож тепер намагаються покращити своє турнірне становище. Мотивації суперникам не бракувало, тому поєдинок видався цікавим та напруженим, а подекуди і жорстким.

Рахунок у зустрічі відкрили гості. На 17-ій хвилині, після розіграшу стандарту, точного удару завдав гравець «Руху» Володимир Іванина.

За неабиякої підтримки палких місцевих уболівальників «Сокіл» відігрався під завісу першого тайму. У тому епізоді по воротах гостей було завдано трьох ударів. Перший удар парирував голкіпер, потім м'яч практично з лінії воріт відбив Роман Назаркевич, та все ж шкіряна куля не залишила небезпечної зони і Ігор Панчук зумів спрямувати її у сітку.

На другий тайм золочів'яни вийшли налаштовані схилити шальки терезів на свою сторону, зосередившись передусім на наступальних діях. Але суперник грамотно побудував гру в обороні, тож завершувати атаки господарям доводилося здебільшого ударами здалеку.

Своєю чергою «рухівці» діяли здебільшого на контратаках. І така тактика себе виправдала. На 61-ій хвилині Олег Козидра вивів свою команду вперед. А невдовзі після цього команда Золочева залишилася у меншості. За фол останньої надії Віталій Янко побачив перед собою червону картку. Він із порушенням правил зупинив вихід Романа Манорика один на один із воротарем. У цьому епізоді найкращому бомбардиру «Руху» відзначитися не вдалося, та без забитого м'яча він поле не залишив. На 78-ій хвилині, зігравши у «стінку» з Романом Віртом, Манорик вийшов на ударну позицію і встановив остаточний результат гри.

Здобуті три очки дозволили винниківчанам збільшити відрив від аутсайдерів Прем'єр-ліги.

«Сокіл» Золочів - «Рух» Винники 1:3 (1:1)

0    1    8    7:21        1

В наступному матчі винниківчани приймають вдома команду Комарно на стадіоні ім.Богдана Маркевича в неділю 27 червня.