Прокуратура: "У Винниках незаконно рубають дерева"
07.07.2010 14:40
Прокуратура Личаківського району Львова провела перевірку діяльності виконавчого комітету Винниківської міської ради та підпорядкованих йому підприємств при здійсненні повноважень щодо вирубки зелених насаджень. Виявлено, що дерева у Винниках рубають незаконно. Повідомили у прокуратурі Личаківського району.

У Винниках незаконно рубають дереваВстановлено, що директорм Винниківського комунального підприємства «Бпагоустрій» підписав дозвіл № 01, згідно з яким приватному підприємцю Равенець В.Ч. було дозволено виконувати роботи з видалення дерев на вул. Шевченка в м. Винники - 7 штук.

Однак цього дозволу було недостатньо, отож дерева вирубали з грубим порушенням Закону України «Про благоустрій населених пунктів», в якому зазначено, що видалення дерев, кущів, газонів і квітників здійснюється в порядку, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006 року. Відповідно до неї такі роботи дійснюється за рішенням виконавчого органу міської, селищної, сільської ради на підставі ордера та сплати відповідної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Перевіркою встановлено, що рішення виконавчий комітет Винниківської міської ради про видалення зелених насаджень на вул. Шевченка у м. Винники не приймав, а дозвіл № 01 був виданий до погодження акту обстеження зелених насаджень.

За наслідками перевірки прокуратурою Личаківського району м. Львова внесено подання на ім'я в.о. міського голови м. Винники про усунення виявлених порушень закону та недопущення їх в майбутньому .

Крім цього, за вимогою прокуратури за вказані порушення до дисциплінарної відповідальності притягнуті заступник міського голови Бутенко С.А. та директор ВКП «Благоустрій» Пилипець І.Ф., прокуратурою також запропоновано відшкодувати Винниківській міській раді нанесені матеріальні збитки.

Винники Plus за матеріалами galinfo

Теги: Винники, зрізання дерев, новини, прокуратура


Читайте також:
Коментарі
avatar
Вандали!
avatar