Вільна Україна – покійник. Залишається розклювати її, - Валерія Новодворська
23.07.2010 10:39

Лідер Демократичного союзу Росії, правозахисниця Валерія Новодворська переконана, що українцям пора зробити висновок із того, як часто приїздять в Україну представники російської влади та релігії. На її думку, це свідчить про втрату вільної України.

Вільна Україна – покійник. Залишається розклювати їїВільна Україна перестала існувати. Саме цим пояснюються те, що вУкраїну часто приїздять представники російської влади та релігії, зокрема патріарх Кирило.

Про це заявила лідер Демократичного союзу Росії, правозахисниця Валерія Новодворська.

"Ви краще про наслідки подумайте. Гайвороння не злітається на живе тіло, воно злітається на труп. Отож, вони вважають, що вільна Україна – покійник. І залишається тільки розклювати її", - зазначила вона з приводу того, що Кирило прилітає в Україну вже вдруге за рік.

Правозахисниця переконана, що українцям давно пора зробити висновок про те, в якій країні вони живуть.

Як повідомлялося, 20 липня до України прибув Московський патріарх Кирило. Візит патріарха триватиме дев'ять днів і включатиме три міста: Одесу, Дніпропетровськ і Київ. Крім того, 23 липня патріарх у Криму зустрінеться з президентом Віктором Януковичем.

24 липня голова російського уряду Володимир Путін відвідає з коротким робочим візитом Крим, де зустрінеться з Януковичем. Під час майбутньої зустрічі планується розглянути "актуальні питання російсько-українських відносин та інші теми, що становлять взаємний інтерес".

Також патріарх планує відвідати міжнародне байкерськое шоу в Севастополі разом з главою уряду Російської Федерації Володимиром Путіним та мером Москви Юрієм Лужковим.

Винники Plus за матеріалами: tsn.ua
Теги: візит, кирило, Україна, Новодворська, новини, патріарх, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar