В Америці вчені створили штучний розум
07.08.2010 22:22

Вчені з університету штату Мічиган створили штучний розум, який здатний на самостійну еволюцію.

В Америці вчені створили штучний розум"Поки світові ЗМІ, політики і філософи обговорюють питання про можливість і бажаність створення штучного інтелекту, вченим з американського університету штату Мічиган вдалося побудувати нові форми інтелектуального життя", - повідомляє британський тижневик New Scientist.

Альтернативний інтелект створений на основі складних комп'ютерних програм - так званих цифрових організмів. Ці електронні організми мають власну ДНК. Клітини, в свою чергу, є початковими кодами програми. Проте американські учені заклали в ці ДНК здатність до мутації і самостійного набуття штучним розумом нових властивостей і здібностей.

"Як виявилося, цифрові організми навчилися користуватися даною особливістю, характерною до цього лише біологічним структурам", - відзначило видання.

Таким чином, виник процес розмноження цих організмів, у результаті якого кожне нове покоління їх стає все більш розумним і вмілим.

За словами New Scientist, світ опинився на порозі появи розумних машин, здатних до мислення і виконання ряду функцій, властивих людському головному мозку.

Винники Plus за матеріалами: unian.net  korrespondent.net

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  "Винники Plus" обов'язкове.

Теги: Америка, цікаво, новини, штучний розум, вчені


Читайте також:
Коментарі
avatar