Кримінальна хроніка в м.Винники за червень-липень 2010 року
15.08.2010 10:16

Інформація газети "Винниківський вісник" за даними Винниківського відділення міліції.

„Полював   на безборонних, але „попався   сам...

Працівниками Винниківського відділення міліції затримано раніше засудженого мешканця села Сороки-Львівські — 25-річного громадянина В. Як встановили правоохоронці, саме цей зловмисник із настанням ночі прибував у Винники, де підстерігав одиноких перехожих дівчат і жінок. У своїх жертв, застосовуючи насильство, він відбирав майно: гроші, стільникові телефони, цінні речі, тощо. Зараз доведено п'ять таких випадків, що трапилися на вулицях Сухомлинського, Сахарова, Любич-Ларахоняк і Франка (двічі).

Усі потерпілі впізнали свого кривдника, до того ж у нього виявили речі заявниць.
Зараз небезпечний злочинець перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Проти нього вже порушено карну справу за ч.2 ст.186 ККУ. Триває слідство.

Мистецтво справді вимагає жертв

У цьому зміг переконатися власник крамниці „Картини з Європи", до якої серед глухої ночі через вікно завітали непрохані гості. Злочинці викрали п'ять картин і ноутбук. Як заявив потерпілий правоохоронцям, йому завдано цим матеріальних збитків на суму ЗО тисяч гривень.За цим фактом порушено карну справу за ч.З ст. 185 ККУ. Триває слідство.

Під час пограбування жертва зарізала грабіжника...

Цей дикий випадок трапився на автобусній зупинці біля авторемонтного заводу у Львові. 53-річний громадянин Б., який менше року тому звільнився з місць позбавлення волі, де відсидів дев'ять років за вбивство, після робочого дня вирішив випити пива (він працівник „Автонавантажувача").

Та з його слів, до нього „причепилися "двоє молодих нахаб, які почали вимагати віддати їм стільниковий телефон і 20 гривень. Для більшої переконливості один із цих хамів сильно вдарив колишнього зека у щелепу. Намагаючись захиститися, чоловік витягнув ніж і вдарив ним нападника (так він стверджує). Після цього нападники втекли, а чоловік зупинив таксі и попросив відвезти його у Винники. Про цей випадок ніхто б ніколи може й не згадав, коли б один із нападників від отриманої рани не зійшов кров'ю й не помер. У калюжі крові його невдовзі виявили перехожі й викликали міліцію. Розпочалося слідство й згаданий вже таксист розповів про те, що бачив, описав прикмети вбивці, розповів, що відвіз його у Винники.

Уже на другий день працівники Винниківського відділення міліції встановили особу підозрюваного у вбивстві людини й затримали його. Під час арешту чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння й не знав, що після конфлікту в пивбарі його кривдник помер...
До речі, у Винниках заарештований також не мав певного місця проживання, тому ночував, де доведеться.
За цим фактом порушено карну справу. Триває слідство.

Наркоман зі стажем...

Працівники Винниківського відділення міліції заарештували за крадіжку електрообладнання та незаконне зберігання наркотиків місцевого мешканця, наркомана зі стажем -громадянина Б., 1979 року народження. Цей чоловік уже неодноразово перебував у місцях позбавлення волі, але на шлях виправлення так і не став. До того ж, цей громадянин викрав у своєї жертви зарплатну картку з пін-кодом. 0 п'ятій годині ранку після цієї крадіжки він встиг зняти з рахунку 1100 гривень.

Проти нього порушена карна справа за ч.2,3 ст. 185 і ч.2 ст.309 ККУ. Триває слідство.

Пива краще не пити!

Працівники Винниківського відділення міліції нагадують, що в зв'язку з внесенням змін у законодавство, розлиття пива в громадських місцях суворо заборонено. На порушників чекає спочатку попередження. А коли правопорушення буде скоєно повторно, то — штраф. У Винниках декілька десятків осіб уже попереджено через розпиття пива в громадському місці й оштрафовано.   
                       
На Винниківському озері цьогоріч уже друга жертва

Третього серпня під час відпочинку на місцевому озері несподівано помер невідомий чоловік пенсійного віку. Очевидці, які й викликали рятувальників, міліцію та медиків, розповіли, що чоловік, зайшовши у воду, роптом упав і перестав подавати ознаки життя. Зараз медики встановлюють, що ж стало причиною смерті людини, а правоохоронці намагаються встановити її особу.


Теги: Винники, кримінал, новини


Читайте також:
Коментарі
avatar