Мирон Маркевич залишив збірну України через ФФУ
21.08.2010 15:44
Головний тренер збiрної України з футболу Мирослав Маркевич залишає цю посаду. Вiдповiдна офiцiйна заява М.Маркевича надiйшла в розпорядження агентства "Iнтерфакс-Україна" в суботу.

"Змушений повiдомити уболiвальникам українського футболу про те, що вiд сьогоднi я залишаю посаду тренера нацiональної збiрної. ФФУ повнiстю дискредитувала себе нещодавнiм рiшенням КДК щодо ФК "Металiст", i я не маю морального права працювати в органiзацiї, яка цiлеспрямовано знищує харкiвський футбол. Я був i залишаюся тренером ФК "Металiст" i не можу зрадити рiдний клуб", - йдеться в заявi М. Маркевича.

М.Маркевич зазначає, що "його совiсть перед українськими уболiвальниками чиста".

"Протягом тих мiсяцiв, коли я очолював збiрну, вона не зазнала жодної поразки. Й це незважаючи на те, що ФФУ свiдомо вiдверто iгнорує iнтереси головної команди країни в питаннях складання адекватного iгрового графiка, селекцiї, фiнансування та iнфраструктурного забезпечення",- заявив тренер.

М.Маркевич, 1951 р. н. - заслужений тренер України з 1977 року. З 2005 року головний тренер харкiвського "Металiста". В сезонах 2006-2007, 2007-2008 i 2008-2009 пiд його керiвництвом команда здобула бронзовi медалi чемпiонату України.

Винники Plus за матеріалами: zaxid.net

Теги: Збірна України, ФФУ, Спорт, Заява, новини, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar