Хілларі Клінтон виступила зі зверненням до українського народу
23.08.2010 21:48

Державний секретар США Хілларі Клінтон виступила зі зверненням до українського народу з нагоди 19-ї річниці незалежності України, що відзначається 24 серпня.

Хілларі Клінтон"Сполучені Штати були поруч з Україною та її народом з моменту здобуття незалежності й продовжать підтримку, тоді як ви працюєте для досягнення повних переваг демократії", - йдеться в поширеному в понеділок повідомленні американського дипломатичного відомства.

У своєму зверненні до народу України Клінтон зазначає: "Ви поважаєте демократичні цінності, які поділяють не лише українці, а й американці".

За словами держсекретаря, США "пишаються бути партнером України".

Вона відзначає, що "програма Стратегічного партнерства між США та Україною зміцнить співробітництво між нашими країнами з широкого спектру питань, де ми вже працюємо: в галузі торгівлі, інвестицій, економічного зростання, енергетичної співпраці, політичного діалогу, верховенства закону, регіональної безпеки та територіальної цілісності ".

У своєму зверненні Клінтон нагадує, що мала можливість відвідати Україну в липні і зустрітися з Президентом, міністром закордонних справ України, з українськими студентами.

Як повідомлялося, сьогодні Президент України Віктор Янукович провів урочистий прийом з нагоди 19-ї річниці незалежності України.

Винники Plus  за матеріалами: amstd.spb.ru  korrespondent.net

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  "Винники Plus" обов'язкове.

Теги: сша, Клінтон, Україна, звернення, новини, День незалежності


Читайте також:
Коментарі
avatar