Винниківська УНП іде на вибори
06.10.2010 22:16

Винниківська міська виборча комісія м. Львова зареєструвала список Української Народної Партії до Винниківської міської ради під номером 6.

Олег НемчіновОчолив список депутат Львівської обласної ради від УНП Олег Немчінов, який відповідав попередньої каденції за Винники, був основним лобістом створення Музею побуту і культури етнічних українців Надсяння, Підляшшя, Холмщини та Лемківщини. Також йому вдалося за кошти обласного бюджету замінити на нові енергоощадні вікна у СШ № 47 м. Винники та встановити комп’ютерний клас для цієї школи, а за кошти міського - виготовити проектно-кошторисну документацію для будівництва спортзалу цієї школи. За роки каденції 295 малозабезпечених винниківчан за поданням депутата Немчінова отримали матеріальні допомоги з обласного бюджету.

Далі у списку - директор середньої загальноосвітньої школи №47, депутат Винниківської міської ради від УНП Петро Стефанишин та голова Винниківської міської організації Української Народної Партії, директор ТзОВ «Винничанка», голова Товариства департованих з Закерзоння у м. Вииники Галина Стеців.

Загалом список до Винниківської міської ради УНП представлений освітянами, військовослужбовцями, підприємцями, пенсіонерами та робітниками.

«Звертаю увагу виборців, що всі кандидати, які є в нашому виборчому списку, паралельно балатуються по мажоритарних округах. Таким чином, осередок УНП у Винниках задекларував, що він йде на вибори «відкритим списком», коли можна голосувати і за «мажоритарщика», і за партійний список», - наголосив Олег Немчінов.


Теги: Винники, УНП, вибори, Стефа, новини, Немчінов


Читайте також:
Коментарі
avatar
Передвиборча програма кандидата в депутати винниківської міської ради Орєхова Романа по округу №11 від команди Матвіїшина О.Р.
«ВИННИКІВЧАНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА КРАЩЕ»
Достойне життя винниківчан – основне завдання будь-якого депутата міської ради. Для цього особисто я:
Залишу:
1. Щирі українські традиції допомогти слабшому, біднішому, обездоленішому з боку сильніших, заможніших та успішніших.
2. Вирішуватиму поточні проблеми пов’язані із безперебійним функціонуванням усіх міських мереж і комунікацій.
3. Позитивні ініціативи міської громади – для їх швидкого реального втілення (в першу чергу вивіз сміття, купівля нових урн, облаштування дитячих майданчиків, покращення доріг і тротуарів тощо).
Впливатиму на:
1. Практику виділення земельних ділянок і продажу об’єктів майна – лише шляхом продажу на відкритих торгах.
2. Систему роботи міських комунальних служб – від принципу «громадянин оббиває пороги» до «послуги надаються будь-яким клієнтам».
3. Покращення освітлення вулиць у темну пору доби, шляхом заміни старих ламп на енергозберігаючі.
4. Викидання грошей на ямковий ремонт вулиць на сучасні методи якісного капітального ремонту дорожнього покриття.
Суспільні блага у Винниках будуть розподілятися справедливо і прозоро, а використовуватись ефективно і прибутково. Незалежно від місця проживання, рівня заробітку, престижності професії чи наближеності до центру усі без винятку мешканці Винник матимуть рівні права, обов’язки і можливості самореалізації.

Народився 14 грудня 1982р у м. Львові , у 2003 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України та здобув спеціальність правознавства і кваліфікацію юрист. Після закінчення інституту працював у м. Винники до 2009 року, де на даний час і проживаю.

avatar