Винниківчани та Львів'яни заслуговують на краще життя - С. Казімова
06.10.2010 23:50

Звернення кандидата в депутати Львівської міської Ради Світлани Казімової.

С. КазімоваУ разі обрання мене депутатом Львівської міської ради в межах своїх повноважень буду гідно відстоювати інтереси громади м.Винники у Львівській міській раді. Своїм першочерговим завданням вважаю зробити усе можливе,щоб у місті запанувало порозуміння між людьми,зникли всі чвари,зло і бідність,щоб наші діти й онуки нами пишалися. Для цього вважаю,необхідно провести наступні життєво важливі заходи:

- Через ЛМР забезпечити належне маршрутне сполучення Львів-Винники, необхідний ремонт доріг та нічне освітлення.

- Через ЛМР підтримати конструктивну діяльність молодіжних організацій, спілок молодих вчених і фахівців,органів студентського самоврядування та профспілок, спрямовану на розвиток політичної культури суспільства.

- Через ЛМР підтримувати молодіжний, культурний, спортивний і екологічний туризм.

- Через ЛМР соціально захистити Вчителя ,Викладача ,Вихователя.

- Юридично стимулювати участь роботодавців у фінансуванні і розвитку освіти. Здійснити заходи щодо обов'язкового працевлаштування молодих спеціалістів,квотування для них 5-7% робочих місць.

- Всіма наявними засобами сприяти підвищенню престижу праці Вчителя, формуванню в суспільстві високої поваги до праці педагога.

- Через ЛМР відновити інфраструктуру забезпечення доступного відпочинку та реабілітації пенсіонерів:санаторії, бази відпочинку. Забезпечити кожному пенсіонеру можливість щорічно відпочивати та лікуватись.

- Через ЛМР створити економічно обґрунтовану та прозору систему регулювання тарифів на комунальні послуги, забезпечити жорсткий контроль за тарифами на утримання і ремонт житла, що унеможливлює свавілля чиновників та бізнес-структур.

- Через ЛМР домогтися порядку,при якому сплата комунальних послуг проводиться тільки за розміром фактично виконаних робіт та послуг.

- Через ЛМР ініціювати заборону на телебаченні і радіо рекламу алкогольних напоїв (включаючи пиво),паління, прояви жорстокості, насильства, розбещеності у взаєминах і стосунках людей під виглядом так званої еротики.

- Через ЛМР ініціювати заборону переривання рекламою художніх фільмів, концертів, культурно-освітніх передач.

- Через ЛМР забезпечити безкоштовне відвідування для школярів і студентів музеїв, театрів, заповідників, спортивних споруд.

- Через ЛМР затвердити перелік історичних пам'яток для обов'язкового відвідування учнями шкіл.

- Через ЛМР ініціювати відновлення роботи соціальних закладів культури, позашкільних установ.

- Через ЛМР підтримувати і розвивати статус української мови,як державної. Неухильно дотримуватися положень Європейської хартії регіональних мов і мов національних меншин.

- Через ЛМР модернізувати відповідні об'єкти міської інфраструктури для їх доступності інвалідам. Збільшити виробництво спеціальних транспортних засобів громадського користування (автобусів, тролейбусів, трамваїв) із обладнаними місцями для перевезення інвалідів, які використовують коляски для пересування.

- Через ЛМР забезпечити організаційно гідне поховання, увічнення пам'яті учасників і жертв війни та відновлення історичної справедливості щодо подій новітньої історії.

Світлана Казімова

Винники Plus

Обговорити у форумі
>>>

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  "Винники Plus" обов'язкове.

Теги: Винники, вибори, С.Казімова, звернення, новини


Читайте також:
Коментарі
avatar