Винниківчани нажалілися Писарчуку
12.10.2010 15:59

Винниківчани 8 жовтня під час зустрічі з народним депутатом України, кандидатом на посаду міського голови Львова Петром Писарчуком закликала його допомогти у вирішенні транспортних проблем міста, а також звернутися із депутатським запитом у правоохоронні органи з проханням перевірити факти розкрадання бюджетних коштів під час ремонту дороги у Винниках.

Петро ПисарчукУчасники зустрічі повідомили Петру Писарчуку про вкрай незадовільне транспортне сполучення Винників із центром Львова.

«Транспорт практично не їздить. У нас є тільки три маршрути, які сполучають Винники зі Львовом – 75, 36а і 36. Але сполучення зі Львовом є поганим. Їздить така страшна маршрутка, що це просто жах. Для того, щоб доїхати до Львова я або впихаюся у маршрутку, або дуже довго – до години часу – чекаю. Якщо не сядеш у маршрутку з самого ранку, то для того, щоб доїхати до центру Львова, потрібно з півтори години. Із поверненням додому увечері – така ж ситуація», – поскаржилась під час зустрічі жителька Винників пані Світлана.

Паралельно з цим відсутнє належне транспортне сполучення із Львівським обласним госпіталем інвалідів війни та репресованих на вул. Івасюка у Винниках. Відтак і персонал госпіталю, і його пацієнти, і родичі хворих змушені добиратися до медустанови пішки. Натомість при дорозі, яка веде до госпіталю, відсутні тротуари, тому пішоходи постійно наражаються на небезпеку, йдучи проїжджою частиною.

Винниківчани переконані, вирішити проблему із незадовільним транспортним сполученням досить просто – достатньо запустити соціальний маршрут, який обслуговуватимуть великі автобуси. Проте впродовж останніх чотирьох років цього не було зароблено.

Також виборці Винник звернулися до Писарчука з проханням скерувати у правоохоронні органи депутатський запит щодо розкрадання бюджетних коштів під час ремонту місцевої дороги. «Винники сплачують у рік близько 500 тисяч гривень транспортного збору. Нам мали відремонтувати дорогу на 1 млн грн, проте 400 тис. грн «відмили», а результату на дорозі немає. Куди дивиться прокуратура?», – наголосив у своєму зверненні житель Винник пан Володимир.

Петро Писарчук пообіцяв узяти вирішення цих питань під власний контроль та звернутися у владні інституції, аби повідомлені факти зловживань розслідували.

Винники Plus  за матеріалами: zik.com.ua 


Теги: винниківчани, Винники, зустріч, Писарчук


Читайте також:
Коментарі
avatar
Передвиборча програма кандидата в депутати винниківської міської ради по округу №11 від команди Матвіїшина О.Р.
«ВИННИКІВЧАНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА КРАЩЕ»
Достойне життя винниківчан – основне завдання будь-якого депутата міської ради. Для цього особисто я:
Залишу:
1. Щирі українські традиції допомогти слабшому, біднішому, обездоленішому з боку сильніших, заможніших та успішніших.
2. Вирішуватиму поточні проблеми пов’язані із безперебійним функціонуванням усіх міських мереж і комунікацій.
3. Позитивні ініціативи міської громади – для їх швидкого реального втілення (в першу чергу вивіз сміття, купівля нових урн, облаштування дитячих майданчиків, покращення доріг і тротуарів тощо).
Впливатиму на:
1. Практику виділення земельних ділянок і продажу об’єктів майна – лише шляхом продажу на відкритих торгах.
2. Систему роботи міських комунальних служб – від принципу «громадянин оббиває пороги» до «послуги надаються будь-яким клієнтам».
3. Покращення освітлення вулиць у темну пору доби, шляхом заміни старих ламп на енергозберігаючі.
4. Викидання грошей на ямковий ремонт вулиць на сучасні методи якісного капітального ремонту дорожнього покриття.
Суспільні блага у Винниках будуть розподілятися справедливо і прозоро, а використовуватись ефективно і прибутково. Незалежно від місця проживання, рівня заробітку, престижності професії чи наближеності до центру усі без винятку мешканці Винник матимуть рівні права, обов’язки і можливості самореалізації.

Народився 14 грудня 1982р у м. Львові , у 2003 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України та здобув спеціальність правознавства і кваліфікацію юрист. Після закінчення інституту працював у м. Винники до 2009 року, де на даний час і проживаю.

avatar