Маркевич у депутати збирався, але передумав – «Пора»
14.10.2010 17:13

Винниківська міська організація ГП «Пора» висунула Мирона Маркевича, за його згодою, кандидатом у депутати до міської ради Винник і подала його кандидатуру у виборчу комісію. Однак, до часу реєстрації Мирон Маркевич написав заяву, у якій відмовився від кандидатства. Про це сьогодні, 15 жовтня, у коментарі Гал-інфо повідомив голова Винниківської міської організації «Пори» Юрій Хомин.

Маркевич у депутати збирався, але передумав"Мирон Маркевич пояснив свою відмову тим, що не зможе суміщати обов’язки тренера футбольного клубу "Металіст" і роботу депутата", – сказав він.

Однак, голова парторганізації додав, що у списку до Винниківської міської ради таки буде прізвище Маркевич. Йдеться про сина Мирона Богдановича Юрія.

Нагадаємо, 27 вересня прес-служба ЛОО ГП "Пора" розповсюдила інформацію про те, що на конференції Львівської міської організації партії "Пора", що відбулася того ж дня, затверджено список кандидатів у депутати до Винниківської міської ради. Першим номером у цьому списку був відомий футбольний тренер, мешканець міста Винники Мирон Маркевич.

15 жовтня, прес-служба ФК "Металіст" розповсюдила інформацію наступного змісту: «Вчора, 14 жовтня, в новинах "Час", які виходять на 5 каналі, з'явилася інформація про те, що головний тренер нашої команди буде висунутий кандидатом у депутати місцевого рівня від однієї з партій міста Львова. ФК "Металіст" уповноважений офіційно заявити, що ця інформація є недостовірною. Мирон Богданович не займається і не збирається займатися політичною діяльністю.

"Я повністю поглинений у свою безпосередню роботу в "Металісті "- внутрішній чемпіонат, Ліга Європи. І про які-небудь інші терени, в тому числі і депутатські, мови бути не може. Тому я настійно прошу шановних представників ЗМІ спростувати і не поширювати далі цю неправдиву інформацію. Не виключено, що запустивши цю "качку" хтось намагається неправедним шляхом заробити політичні дивіденди. Але я нікому не дозволю робити це за рахунок моєї репутації "- підкреслив Мирон Маркевич.

Винники Plus  за матеріалами: galinfo.com.ua


Теги: Винники, міська рада, пора, депутат, Маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar
Брешете "козлята", Мирон ніколи ніякої згоди балотуватись не давав, чи може існує його заява написана власноручно, то покажіть, і всі питання відпадуть.
avatar