Припинити політичні війни і працювати для громади міста, - Олег Матвіїшин
20.10.2010 15:22

В суботу о 17 год. у Винниках в КЦ "Дозвілля" відбулася зустріч із кандидатом на посаду міського голови м.Винники Олегом Матвіїшиним.

Олег МатвіїшинПрисутні на зустрічі Винниківчани ознайомилися з програмою кандидата, з його баченням майбутнього розвитку Винник, реорганізації та функціональності державних підприємств та служб.

Основною тезою у виступі Олега Матвіїшина прозвучало те , що після обрання його міським головою всі зусилля будуть направлені на припинення протистояння різних політичних партій та об'эднань, щоб в обговоренні за "круглим столом" створити у Міській Раді команду фахівців, які справді спроможні працювати на громаду м.Винники.

Також кандидат наголосив, що одним з перших його кроків на посаді міського голови буде лобіювання питання про створення ради старійшин міста Винники, в яку війдуть відомі, поважні, чесні та порядні мешканці Винник.

На зустрічі також був присутній кандидат на посаду міського голови м.Львова Володимир Гірняк. Олег Матвіїшин перед тим, як надати слово гостю, сказав, що незважаючи на приналежність до партій різного спрямування, в них з Володимиром Гірняком дуже близькі погляди на  майбутню роботу на своїх посадах. І в разі їх обрання вони будуть тісно співпрацювати та підтримувати один одного.

Зі своєї сторони Володимир Гірняк коротко розповів про свої майбутні кроки в разі його обрання на посаду голови міста Львова і пообіцяв тісно співпрацювати і допомагати Винниківській громаді.


Теги: Кандидат, вибори, Володимир Гірняк, Олег Матвіїшин, Винники, мер Винник


Читайте також:
Коментарі
avatar
Буду за матвола. Може якраз...
avatar
Думав не йти. Але ше раз піду. За матвола буду голосувати, але не за соціалістів...
avatar
Я думаю, якщо голосувати за матвола, тоді і за соціалістів... Голова без своїх людей в раді...??? Знову бардак! Тай, які взагалі в Україні соціалісти, націоналісти, демократи і т.д. А в місцевих радах тим більше... Треба голосувати за конкретних людей та їх команди! Тоді буде хоч якийсь порядок!!! Вже ЗАДОЛБАЛИ ці війни та суцільний бардак!!!
avatar
Передвиборча програма Романа Орєхова кандидата в депутати Винниківської міської ради по округу №11 від СПУ
«ВИННИКІВЧАНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА КРАЩЕ»
Достойне життя винниківчан – основне завдання будь-якого депутата міської ради. Для цього особисто я:
Залишу:
1. Щирі українські традиції допомогти слабшому, біднішому, обездоленішому з боку сильніших, заможніших та успішніших.
2. Вирішуватиму поточні проблеми пов’язані із безперебійним функціонуванням усіх міських мереж і комунікацій.
/завелика кількість знаків/
avatar
Roman вибач, смішний ти зі своїм "проізвєдєнієм"... Зарано тобі ще ... А взагалі-то може вже й запізно ???... sad
avatar
За Олега Романаовича Матвіїшина, впевнений він має талант консолідувати та впорозуміти людей.
avatar
Хто ж вони – соціалісти по-винниківськи?
Ми, спільнота керівників підприємств, що запропонували Вам, Вашому керівництву міста, шановним депутатам проект реконструкції каналізаційних мереж, будівництво закритих очисних споруд, альтернативні джерела енергопостачання, енергозбереження та водопостачання. В особі керівництва міста, спільноти та ряду партійних організацій ми отримали зацікавленість та підтримку.
Наші науковці сумісно з представниками Академії наук розробили перед проектну пропозицію очисних споруд, міністерство екології України готове було включити даний проект через унікальність екологічних заходів, як найперший проект в Україні. Від деяких кандидатів в перегонах /завелика кількість знаків/
avatar
Хто ви НЕБАЙДУЖІ??? Так багато понаписували, а нічого конкретного! sad Що за спільнота керівників і яких??? sad Чим і ким ви керуєте??? Що ви робите, чи зробили для Винник???
avatar
Хто ви??? Знаєм як пропонуються ваші проекти (папери). Проекти коштують чималі гроші! З них чимала частина йде на відкат, а самі проекти потім припадають пилюкою!!!
avatar
ні......а от реально подивимось...що ж наша влада залишила на сьогоднішній нам день.....а????
один жах!а сам Матвол відбув одну каденцію,що він може сказати..???Що він зробив....лише зупинку біля своєї багадєлні....бо це йому потрібно!
і як мером буде...побачите сам збагатиться....а загороддя гамном запливе.....і пішки всюди прийдеться ходити бо дороги стануть жахом одним!
не вірив і невір"ю я йому!
avatar
Якщо реально подивитися, то матвол свою каденцію відпрацював в опозиції чисельністю 3 депутатів. А там де міг щось зробити, зробив. І зупинку, дорогу і т.д. Не біля себе, а у Винниках!!! Якби кожен щось робив коло себе, а не тільки хотів щось урвати, ми всі жили в нормальному місті, а не в г...і плавали!!!
avatar
Всрався ваш матвол, і джигіт казімов!!!!
avatar