Конгрес Українських Націоналістів - партія, яка відстоює державницькі інтереси країни
24.10.2010 11:58

КУН - партія, яка відстоює державницькі інтереси країниЧим ближче до дня виборів, тим більше соціологічних рейтингів можна побачити у ЗМІ. Прикро, що більшість політичних сил, під наче «високими» результатами соціологічних опитувань маскують свою політичну рекламу, тим самим впливаючи на свідомість громадян та політичний вибір. Більшість рейтингів, що висвітленні у пресі, ми вважаємо такими, що не відповідають об’єктивності. Припускаємо, що деякі соціологічні агентства створені тільки під вибори.

Якщо порівняти дані соціологів під час виборів 2006 року до органів місцевого самоврядування,  то на практиці спостерігаємо абсолютно іншу картину: політичні сили, рейтинг яких був низький зараз представленні в органах місцевої влади.

Тому, прес-служба КУН має всі підстави вважати рейтинги, що подають соціологічні агентства – це суб’єктивне вираження та упереджена думка.

Не хочемо ображати людей, що займаються цією справою, бо серед них є чимало чесних соціологів, але ми на своїй практиці не один раз стикались з фактичними пропозиціями зі сторони соціологічних кампаній, підвищити рейтинг партії КУН, або ж подати нашу політичну силу, як таку яка проходить до того чи іншого органу влади..

КУН це єдина партія, яка відстоює державницькі інтереси країни, у 2007 році КУН відмовився від виборів до ВР,  давши можливість демократичним блокам перемогти на виборах взяти владу в Україні. Вони ж у подальшому успішно зрадили інтереси держави, втратили владу і довели до межі її знищення. Тому, чи мешканці міста та львівської області будуть голосувати за такі партії? Чи будуть голосувати за КУН, який бореться за побудову української національної держави?

Ми добре знаємо настрої своїх виборців. У нас є стабільний електорат і ми переконані у своїй перемозі на Виборах -2010! Тому закликаємо усіх свідомих соціологів і тих хто бере участь у виборчому процесі не маніпулювати думкою виборців, адже рейтинги визначають саме вони.

Винниківський осередок політичної партії Конгрес Українських Націоналістів


Теги: Винники, вибори, кун


Читайте також:
Коментарі
avatar