Результати виборів , будуть оприлюднені до 5 листопада?
01.11.2010, 10:55

Територіальні виборчі комісії мають підбити підсумки голосування на місцевих виборах не пізніше, ніж 5 листопада, - йдеться в затвердженому Центральною виборчою комісією роз'ясненні відносно встановлення результатів виборів депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад у багатомандатному виборчому окрузі.

Згідно Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів», до складу місцевих рад увійдуть місцеві організації політичних партій, що отримали три і більше відсотків голосів виборців від загальної кількості громадян, які взяли участь у голосуванні у відповідному багатомандатному виборчому окрузі.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні відбулися вибори депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Києва і Тернополя, де міськради (а в столиці - і мер) були вибрані в позачерговому порядку.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: Україна, вибори, ЦВК, ьрезультати

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...