У МОЗ України повідомили коли чекати на грип
01.11.2010 23:31

У Міністерстві охорони здоров'я України повідомили, що сьогодні епідемічна ситуація із захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції залишається стабільною, показники захворюваності є нижчими від епідемічного порогу.

Обережно грипУ той же час, як прогнозують у Центрі грипу, протягом наступних тижнів можливе незначне сезонне коливання показників захворюваності гострими респіраторними інфекціями, як в окремих регіонах, так і в цілому по Україні.

За даними Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій, в цілому минулого тижня у десяти контрольних містах зареєстровано 44 920 хворих на гострі респіраторні інфекції, госпіталізовано 471 людини (1,1% хворих).

Серед госпіталізованих 87% становлять діти у віці до 17 років.

На сьогоднішній день не зареєстровано жодного летального випадку серед хворих у десяти контрольних містах, також відзначили в Українському центрі грипу та гострих респіраторних інфекцій.

За даними щотижневого електронного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров'я, активність грипу в Європейському регіоні продовжує перебувати на низькому рівні; реєструються спорадичні випадки виявлення вірусів грипу А (H3N2), пандемічного грипу А (H1N1) та грипу В.

Проте ці дані не дозволяють достовірно прогнозувати, який тип або підтип вірусу буде домінувати в Європі цього сезону, заявляють у МОЗ України.

Нагадаємо, як повідомив раніше заступник директора Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій МОЗ України Ірина Маркович, у цьому році масштабної епідемії грипу не очікується.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua


Теги: МОЗ, ВООЗ, Грип, захворювання, епідемія


Читайте також:
Коментарі
avatar