У поліклініку Винник за 3 місяці звернулися понад 24,5 тис пацієнтів (ВІДЕО) (Оновлено)
12.11.2010 11:43
З часу відкриття після масштабних ремонтних робіт в 2-ге поліклінічне відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова, що у м. Винники, звернулося понад 24,5 тис пацієнтів. Тепер винничанам немає потреби їхати за додатковим обстеженням до Львова, адже в усучасненій клініці є змога приймати хворих у шістьох терапевтичних та чотирьох педіатричних дільницях.

В червні цього року 2-ге поліклінічне відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова, що у Винниках, розпочало свою роботу після трьохрічного відновлення та реконструкції.

Реконструкцію з надбудовою 3-го та мансардного поверхів 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки, на вул. Галицькій, 15 у м. Винники, розпочали у кінці 2007 року. Завершені роботи були у квітні 2010 року.

На виконання робіт із реконструкції з міського бюджету було виділено 4,7 млн грн.

За ці кошти було проведено укріплення фундаментів, замінено дерев’яні  міжповерхові перекриття, надбудовано 3-й та мансардний поверхи, влаштовано шатровий дах, утеплено фасад,замінено всі електротехнічні та сантехнічні мережі та обладнання, встановлено енергозберігаючі вікна, встановлено склопластикові двері, постелено підлоги, виконано оздоблювальні роботи тощо.


Теги: відео, поліклініка, Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar