Сталін не зміг зламати українців Голодомором, – Рада безпеки США
21.11.2010 14:49

ГолодоморСША вдячні Україні за дружбу і сподіваються, що пам'ять про Голодомор дозволить запобігти повторенню подібних трагедій у майбутньому, - йдеться в заяві офіційного представника Ради національної безпеки США Майкла Хаммера.

"Сьогодні виповнюється 77 років з трагічних подій Голодомору, коли мільйони ні в чому не повинних українців загинули внаслідок свідомої політики Йосипа Сталіна. Американці приєднуються до українського народу та етнічних українців по всьому світу, поминаючи всіх тих, хто втратив життя за такою безглуздою причини" , - йдеться в заяві Хаммера.

За його словами, Сталін мав намір зламати волю українського народу і його прагнення до самовизначення. "Але йому це не вдалося, бо український народ, в тому числі наші міцні українсько-американські громади в США, ніколи не втрачали надію, що їхня Батьківщина буде вільною", - підкреслив Хаммер.

За словами представника американського Радбезу,  США високо цінують стійкість українського народу. "Сьогодні Україна - горда і незалежна країна, і США вдячні за дружбу між двома народами і партнерство між країнами. Як вільні народи ми єдині не тільки в поминанні жертв Голодомору, але і в нашому загальному прагненні запобігти повторенню подібного в майбутньому", - йдеться в документі.

Винники Plus  за матеріалами: www.rian.ru


Теги: Україна, Сталін, сша, Народ, голодомор


Читайте також:
Коментарі
avatar